Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju zaprasza do udziału w rozgrywkach : GRAND PRIX MIEJSKIEJ LIGI PIŁKI HALOWEJ w sezonie 2011/2012.

2011-09-20 1601 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
JKH GKS Jastrzębie: pewne zwycięstwo z beniaminkiem
0

Drugie zwycięstwo w tym sezonie odnieśli hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Czwarty zespół PLH pewnie pokonał beniaminka z Torunia 6:1.

2011-09-19 1621 Autor: Mateusz Matkowski
archwium
0

GKS 1962 Jastrzębie wygrywa w Marklowicach

Piłkarze GKS-u Jastrzębie odnieśli pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie pokonując Polonię Marklowice 2:1. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 86. minucie Paweł Polak.

2011-09-17 2480 Autor: Grzegorz Sekita
JKH GKS Jastrzębie: zabójcza końcówka daje 3 punkty
0

Jastrzębscy hokeiści odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie. Dzięki świetnej trzeciej tercji pokonali MMKS Podhale Nowy Targ 6:4.

2011-09-17 1533 Autor: Mateusz Matkowski
Jastrzębski Węgiel wygrywa sparing ze Skrą
0

Jastrzębski Węgiel pokonał Skrę Bełchatów w charytatywnym meczu rozegranym w Pionkach 3:2.

2011-09-17 1655 Autor: Redakcja, źródło: ksjastrzebskiwegiel.pl
1

Otwarcie Hali Widowiskowo-Sportowej tuż, tuż

W dniach 23-24 (piątek i sobota) września na Hali Widowiskowo-Sportowej będą miały miejsce atrakcje związane z jej uroczystym otwarciem.

2011-09-16 2313 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
W Jastrzębiu startuje 57. Rajd Wisły
0

W najbliższy weekend odbędzie się 57. Rajd Wisły, który w tym roku odbędzie się na terenie miasta Jastrzębie-Zdrój i gminy Pawłowice.

2011-09-15 1311 Autor: Redakcja, źródło: rajd-wisly.pl
archiwum
0

GKS 1962 Jastrzębie znów gromi w Pucharze Polski

GKS 1962 Jastrzębie po raz kolejny rozbił rywala w podokręgowym Pucharze Polski. Tym razem GKS wygrał 9:1 z występującym w lidze okręgowej Górnikiem Radlin.

2011-09-14 1556 Autor: Redakcja
0

JKH GKS Jastrzębie: porażka na początek

Nie takiej inauguracji sezonu hokejowego spodziewali się jastrzębscy kibice. Po bramce Martina Vozdecky'ego w 53 minucie to sanoczanie cieszyli się z pierwszych trzech punktów w tabeli.

2011-09-14 1643 Autor: Mateusz Matkowski
JKH GKS Jastrzębie: sezon 2011/2012 czas zacząć
0

Pół roku czekali kibice hokeja na rozpoczęcie nowego sezonu. Już jutro nasi hokeiści wyjadą na tafle lodowiska Jastor aby powalczyć o medal PLH w sezonie 2011/2012. Pierwszym przeciwnikiem JKH GKS będzie drużyna z Sanoka.

2011-09-12 1395 Autor: Mateusz Matkowski