0

Drużyna Kalabera gra świetnie. Są już liderem!

JKH GKS Jastrzębie ma ostatnio znakomitą passę. 6 wygranych meczów z rzędu i ostatni szlagierowy - z MMKS Podhale. Tak gra ostatnio nowy lider Polskiej Hokej Ligi.

2014-10-20 1497 Autor: mkor, źródło: JKH
0

Uwaga! Odwołano VI Jastrzębski Test Coopera

Dziś na Stadionie Miejskim miał odbyć się VI Jastrzębski Test Coopera. Organizatorzy informują, że impreza została odwołana. Dlaczego?

2014-10-17 720 Autor: pww
0

JKH deklasuje przeciwnika, trener zażenowany postawą rywali

- Kto wpuścił ten zespół do ligi? - pytał po meczu z HC GKS Katowice trener jastrzębskich hokeistów Robert Kalaber. JKH rozgromiło przyjezdnych z Katowic aż 14:2!

2014-10-16 1579 Autor: mkor, źródło: JKH,
0

Jastrzębski bezradny w starciu z mistrzem Polski

Jastrzębski Węgiel przegrał u siebie ze Skrą Bełchatów 0:3. Nasi siatkarze początku sezonu do najbardziej udanych zaliczyć nie mogą.

2014-10-15 1663 Autor: mkor,źródło: JW
0

Udany początek siatkarek przed własnymi kibicami

Siatkarki KS Jastrzębie Borynia PLKS Pszczyna pokonały we własnej hali MLKS Roltex Zawisza Sulechów 3:0. We wszystkich setach przewaga jastrzębskich zawodniczek nie podlegała dyskusji.

2014-10-15 2014 Autor: mkor, źródło: KS jastrzębie Borynia
0

Szkoda punktu, Jastrzębski po tie-breaku pokonuje AZS

Jastrzębski Węgiel traci jeden punkt - tak trzeba napisać o pojedynku naszego zespołu z AZS-em Częstochowa. Ten mecz powinien zakończyć się pewnym zwycięstwem Łaski i spółki, tymczasem sztuka ta udała się dopiero w pięciu setach.

2014-10-12 1289 Autor: mkor, źródło: Jastrzębski Węgiel
0

Historyczne zwycięstwo hokeistów

JKH GKS Jastrzębie po raz pierwszy w historii wygrał tak wysoko - 8:1 - z Unią Oświęcim. Po tym świetnym meczu Róberta Kalábera szybko muszą jednak wrócić na taflę - dziś czeka ich wyjazdowe starcie z Comarch Cracovią.

2014-10-12 1455 Autor: mkor, źródło: JKH GKS Jastrzębie
0

Podziękuj Kralowi!

Cztery sezony spędził w Jastrzębskim Klubie Hokejowym Richard Kral. Teraz pojawia się okazja, żeby podziękować czeskiemu hokeiście.

2014-10-10 1586 Autor: mkor, źródło: JKH
0

Niezbyt pewne, ale jednak kolejne zwycięstwo JKH

Zawodnicy Jastrzębskiego Klubu Hokejowego pokonali w 5. kolejce Polskiej Hokej Ligi Orlik Opole 4:3. Mimo dużej przewagi, nasz zespół zdołał wygrać tylko jedną kwartę.

2014-10-08 1387 Autor: mkor, źródło: JKH GKS Jastrzębie