Kolejna porażka JKH GKS Jastrzębie. Osłabiony skład jastrzębian uległ na Jastorze nowotarżanom 0:5
0

Osłabiony JKH GKS Jastrzębie przegrywa z Podhalem. Już jutro na Jastorze Mistrz Polski

Nie tylko z rywalami walczą hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Okrojony skład z powodu kontuzji przetrzebiła dodatkowo epidemia grypy. Tak osłabiony wicemistrz Polski nie był w stanie przeciwstawić się nowotarżanom, którzy ponad półtora roku czekali na wygraną na Jastorze i w końcu się doczekali.

2016-01-16 1626 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
15 stycznia, w piątek, na Jastor zawita ekipa TatrySki Podhale Nowy Targ
0

Już jutro na Jastor zawita Podhale Nowy Targ

W piątek 15 stycznia na jastrzębskie lodowisko Jastor zawita drużyna TatrySki Podhale Nowy Targ. Czy przewaga związana z grą "u siebie" pozwoli na przerwanie złej passy?

2016-01-14 1384 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS Jastrzębie po raz kolejny przegrywa mecz Polskiej Hokej Ligi. Tym razem w ciężkim boju uległ w rzutach karnych Cracovii
0

Kolejna porażka JKH GKS Jastrzębie. Zadecydowały rzuty karne

Nie udało się przerwać trwającej miesiąc serii porażek. Na osłodę kibicom jastrzębscy hokeiści postawili trudne warunki liderowi Polskiej Hokej Ligi i z trudnego terenu pod Wawelem wywożą jednopunktową zdobycz.

2016-01-13 1767 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Poprzednia edycja biegu zakończyła się sukcesem. Czy i tym razem frekwencja dopisze?
0

Ruszyły zapisy na III Jastrzębski Bieg Kobiet

Zapisy na III Jastrzębski Bieg Kobiet "Kobiety na 5+" zostały otwarte i potrwają do 7 maja 2016 roku.

2016-01-12 2386 Autor: ps, źródło: organizator
Porażka 1:2 z Unią Oświęcim przedłużyła czarną passę hokeistów JKH GKS Jastrzębie do sześciu
0

Czarna seria hokeistów JKH GKS Jastrzębie trwa. Już jutro mecz z Cracovią

Sześć spotkań bez zwycięstwa - to czarna seria hokeistów JKH GKS Jastrzębie, którzy w najbliższy wtorek, czyli już jutro, zmierzą się na wyjeździe z Comarchem Cracovia.

2016-01-11 1421 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Halowa Liga Biznesu przebrnęła przez fazę grupową. OBI Jastrzębie-Zdrój awansowało do finału, natomiast Rybnik.com.pl - do finału pocieszenia
0

Halowa Liga Biznesu: runda grupowa za nami. Zobacz bramki i zagłosuj na najpiękniejsze

Halowy turniej piłki nożnej dla zakładów pracy pt. „Business Champions League” wchodzi w decydującą fazę rozgrywek, a mianowicie w fazę pucharową. W zawodach bierze udział m.in. jastrzębska drużyna OBI oraz Rybnik.com.pl, w skład w którego wchodzą ludzie związani z grupą tuPolska i portalem tuJastrzębie.

2016-01-08 2078 Autor: ps, źródło: Halowa Liga Biznesu, mat. pras.
JKH GKS Jastrzębie zagra jutro na wyjeździe z drużyną Ciarko PBS Bank STS Sanok
0

Już jutro jastrzębscy hokeiści zagrają na wyjeździe z Sanokiem

Już jutro, w piątek, o godz. 18:00 rozpocznie się mecz Polskiej Hokej Ligi pomiędzy Ciarko PBS Bank STS Sanok a JKH GKS Jastrzębie.

2016-01-07 1273 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
31 stycznia w Istebnej odbędzie się IX Rodzinny Slalom o Puchar Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój
0

Pod koniec miesiąca wystartuje jastrzębski IX Rodzinny Slalom. Trwają zapisy

Do 22 stycznia potrwają zapisy na IX Rodzinny Slalom o Puchar Miasta Jastrzębia-Zdroju, który odbędzie się ostatniego dnia miesiąca na stoku w Istebnej.

2016-01-06 1470 Autor: ps, źródło: MOSiR Jastrzębie-Zdrój
JKH GKS Jastrzębie minimalnie przegrał z GKS-em Tychy 0:1
0

Minimalna porażka JKH GKS Jastrzębie z Mistrzem Polski

Bez punktów opuszczają Tychy hokeiści JKH GKS Jastrzębie, którzy przez sześćdziesiąt minut walczyli z mistrzem jak równy z równym, ale gdy wszyscy byli myślami w dogrywce najaktywniejszy atak gospodarzy wyprowadził celny cios.

2016-01-04 1217 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
W niedzielę 3 stycznia JKH GKS Jastrzębie jedzie do Tychów na mecz Polskiej Hokej Ligi
0

Już jutro hokeistów JKH czeka mecz wyjazdowy w ramach Polskiej Hokej Ligi

W niedzielę 3 stycznia hokeiści JKH GKS Jastrzębie pojadą do Tychów na mecz wyjazdowy Polskiej Hokej Ligi.

2016-01-02 1118 Autor: ps, źródło: mat. prasowe