IV liga: Granica Ruptawa spektakularnie rozpoczyna nowy sezon
0

W meczu inauguracyjnym nowy sezon IV ligi Granica Ruptawa wysoko pokonała spadkowicza z III ligi LKS Bełk 5:0.

2016-08-16 1194 Autor: ps, źródło: Granica Ruptawa
III liga: GKS 1962 podzielił się punktami z Olimpią
0

W miniony weekend piłkarze GKS-u 1962 zremisowali mecz ligowy przeciwko drużynie Olimpii Kowary.

2016-08-15 1951 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
JKH GKS Jastrzębie kończy ostrawski turniej hokeja na II miejscu
0

W finałowym spotkaniu piątej edycji Turnieju o Puchar RT Torax jastrzębianie nie dali rady wydrzeć zwycięstwa dobrze dysponowanym gospodarzom i finalnie zajęli miejsce II.

2016-08-14 1868 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Darmowe zajęcia jogi w ramach dni otwartych
0

Centrum jogi i samorealizacji PRANA organizuje dni otwarte, podczas których będzie można wziąć bezpłatnie udział w zajęciach. Zapisy trwają.

2016-08-13 2249 Autor: ps, źródło: Centrum PRANA
GKS 1962 Jastrzębie w 1/8 Pucharu Polski!
0

GKS 1962 Jastrzębie pokonał w meczu na własnym stadionie zespół Radomiaka Radom i awansował do 1/8 Pucharu Polski, gdzie zagra z zespołem z Ekstraklasy.

2016-08-12 1684 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
III liga: GKS 1962 obejmuje przewodnictwo w tabeli
0

Inauguracja sezonu 2016/17 na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu-Zdroju wypadła okazale. Podopieczni Jarosława Skrobacza, dzięki bramce Kamila Szymury z 29. minuty gry, pokonali beniaminka rozgrywek, drużynę Unii Turza Śląska.

2016-08-09 1360 Autor: ps, źródło: GKS 1962
Już jutro kolejny mecz piłkarskiej III ligi. GKS 1962 podejmie u siebie lidera
0

W sobotę 6 sierpnia rozegrane zostanie spotkanie 2. kolejki piłkarskiej III ligi, w której GKS 1962 Jastrzębie podejmie lidera tabeli - Unię Turza Śląska.

2016-08-05 1269 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
Jastrzębski Węgiel pozyskał nowego członka sztabu szkoleniowego
0

Jastrzębski Węgiel poinformował, że nowym trenerem przygotowania fizycznego w klubie będzie Australijczyk Luke Reynolds. Zastąpił on na tym stanowisku Alessandro Lodiego.

2016-08-02 1640 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
III liga: udana inauguracja GKS-u 1962 Jastrzębie
0

GKS 1962 Jastrzębie pokonał w inauguracyjnym meczu wyjazdowym III ligi drużynę KGHM ZANAM Polkowice 2:1. Decydujący gol padł w ostatniej minucie.

2016-08-01 1308 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie