Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji codziennie proponuje mieszkańcom Jastrzębia-Zdroju bogatą ofertę  zajęć fitness. Odbywają się one od poniedziałku do soboty i każdy może znaleźć rodzaj treningu dopasowany do własnych możliwości i zainteresowań.

2016-12-08 1948 Autor: mż, źródło: materiały prasowe
Wysoka porażka JKH w Opolu. Teraz pora podjąć lidera
0

Kolejną porażkę odnieśli hokeiści z naszego miasta w rozgrywkach Polskiej Hokej Ligii. Tym razem pogromców znaleźli w graczach PGE Orlika Opole. Po podziale ligi na dwie grupy JKH nie zdobył jeszcze żadnych punktów.

2016-12-07 1451 Autor:
Biznesowa Liga Mistrzów
0

Biedronka Team, IPA Gaszowice, PURMO oraz ZZRG Chwałowice zwyciężyły swoje turnieje kwalifikacyjne w rozgrywkach „DECATHLON Business Champions League 2016-2017”, ale czy taką doskonałą formę utrzymają do samego końca rozgrywek? O tym przekonamy się dopiero w lutym 2017 roku, gdyż wtedy zostaną rozegrane finały Ligi Mistrzów dla drużyn uczestniczących w rozgrywkach.

2016-12-06 1177 Autor: MOSiR Jastrzębie
Minimalna porażka hokeistów w Bytomiu
0

Porażką 1:2 zakończył się wyjazdowy mecz jastrzębskich hokeistów w Bytomiu. Tamtejsza Polonia decydującą o końcowym wyniku bramkę zdobyła w 53. minucie.

2016-12-05 1214 Autor:
Komplet punktów wywalczony w Radomiu. Czarni pokonani
0

W 12. kolejce Plus Ligi Cerrad Carni Radom przegrali z Jastrzębskim Węglem 1:3. Był to koniec zwycięskiej serii zespołu gospodarzy, którzy wygrali aż 3 poprzednie spotkania.

2016-12-04 1921 Autor:
TatrySki za mocny dla osłabionych brakiem kilku zawodników jastrzębian
0

Wysoką porażką bo aż 4:7 zakończyło się ostatnie spotkanie JKH GKS Jastrzębie we własnej hali. Pomimo ambitnej postawy miejscowych widać było brak 7. zawodników powołanych do reprezentacji młodzieżowej.

2016-12-03 1591 Autor:
Pniówek Pawłowice zagra w hali Omega
0

KS Płomień Połomia zaprasza na Turniej Mikołajkowy organizowany 10 grudnia w hali Omega w Jastrzębiu-Zdroju. Więcej informacji na poniższych plakatach

2016-12-03 989 Autor: mż, źródło: materiały prasowe
Porażka we własnej hali. Tym razem piąty set nie dla nas
0

W spotkaniu 11. kolejki Jastrzębski Węgiel uległ we własnej hali niżej notowanemu Cuprum Lubin 2:3. W decydującym o zwycięstwie secie jastrzębianie przegrali do 11.