Porażka Jastrzębskiego Węgla z liderem
0

W meczu 6. kolejki PlusLigi ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wygrała z Jastrzębskim Węglem bez straty seta i pozostała liderem rozgrywek. Przeciwnicy Pomarańczowych pokazali, że zasłużenie prowadzą ligowej stawce.

2018-11-08 1466 Autor: szuM, źródło: Jastrzębski Węgiel
Piłkarski weekend: przełamanie Pniówka z Kluczborkiem
0

Jak już pisaliśmy GKS Jastrzębie przywiózł cenny punkt z Nowego Sącza. Pniówek Pawłowice po dłuższym czasie zwyciężył. Reszta radziła sobie różnie. Jak wyglądają tabele?

2018-11-05 1872 Autor: szuM
Jastrzębski Węgiel lepszy od Mistrza Polski
0

Jastrzębski Węgiel pokonał Mistrza Polski PGE Skrę Bełchatów. Zwycięstwo to pozwoliło siatkarzom wskoczyć na podium w ligowej tabeli.

2018-11-05 1447 Autor: szuM, źródło: Jastrzębski Węgiel
GKS wywozi cenny punkt z Nowego Sącza
0

W meczu 17. Kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie zremisował z Sandecją Nowy Sącz 1:1. Bramkę dla GKS-u zdobył strzałem z rzutu wolnego Adam Żak w 88. minucie spotkania.

2018-11-04 1407 Autor: szuM, źródło: GKS Jastrzębie
Piłkarski weekend: GKS Jastrzębie zagra w Nowym Sączu