Na legnickim stadionie GKS Jastrzebie remisuje z gospodarzem Miedzią Legnica.

2021-08-29 10:41 Autor: ab, materiał prasowy
Trwa nabór do nowej szkoły mistrzostwa sportowego w Jastrzębiu-Zdroju
0

Tegoroczna Giełda Szkół działających na terenie Jastrzębia-Zdroju miała miejsce w Zespole Szkół nr 5. Po giełdzie wszyscy zainteresowani mogli wziąć udział w Dniu Otwartym „Piątki”.

2017-04-04 01:25 Autor: df, źródło: ZS nr 5 w Jastrzębiu-Zdroju
Półfinał nie dla nas. GKS kończy udział w Pucharze Polski z podniesioną głową
0

GKS 1962 Jastrzębie zremisował w Suwałkach z Wigrami 1:1. Jedynego gola dla jastrzębian zdobył w 46 minucie Damian Tront.

2016-11-30 19:52 Autor:
Status quo zachowany. GKS Jastrzębie remisuje ze Ślęzą
0

Remisem zakończyło się niedzielne spotkanie rozgrywane w Oławie, pomiędzy Ślęzą Wrocław, a GKS 1962 Jastrzębie.

2016-11-07 09:00 Autor:
Stal poległa w Jastrzębiu. Wysoka wygrana w meczu na szczycie
0

GKS 1962 Jastrzębie pokonał zespół Stal Brzeg 3:0. Jastrzębianie umocnili się na pozycji lidera i mają już 5 punktów przewagi nad zespołem z Brzegu.

2016-10-30 08:00 Autor:
Tylko remis GKS-u z ostatnim w tabeli Górnikiem Wałbrzych
0

W 9. kolejce rozgrywek III ligi drużyna GKS-u 1962 Jastrzębie zremisowała na wyjeździe z Górnikiem Wałbrzych 0:0. W sytuacjach bramkowych piłkarzom nie pomagała pogoda. Przez 90 minut padał deszcz.

2016-09-19 16:15 Autor: df, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
0

Futbol wraca na Harcerską. GKS Jastrzębie podejmie Rekord Bielsko-Biała

Już jutro po raz trzeci w tym miesiącu podopieczni Grzegorza Łukasika zmierzą się z drużyną z Bielsko-Białej. Jednak tym razem przeciwnikiem będzie Rekord.

2015-08-28 20:45 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

GKS gra o piąte miejsce w tabeli

Już w sobotę (30 maja) GKS Jastrzębie zagra w Bielsku-Białej o godzinie 11:00 z drużyną Rekordu.

2015-05-29 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS1962
0

Pewne zwycięstwo GKS-u w Częstochowie

GKS Jastrzębie odnotował kolejne trzy punkty, tym razem w meczu przeciwko Skrze Częstochowa. Goście zachowali czyste konto i trzykrotnie pokonywali bramkarza rywali.

2015-05-05 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS1962
0

GKS wypuścił wygraną z rąk. Zadecydowała druga połowa

W minioną środę GKS Jastrzębie podejmował na własnym boisku Szombierki Bytom. Po zaciętej rywalizacji spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 2:3.

2015-05-01 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS1962