Hokeiści

JKH: trzecie zwycięstwo z Cracovią w tym sezonie
0

We wtorkowy wieczór zespół JKH - mimo osłabień spowodowanych kontuzjami - pokonał na wyjeździe popularne "Pasy" 3:2, choć po pierwszej tercji to gospodarze prowadzili 2:0. Dwa gole dla gości strzelił Arkadiusz Kostek, a jednego dołożył wracający do gry Łukasz Nalewajka.

2019-12-04 09:12 Autor: DB, źródło: jkh.pl
0

Hokeiści JKH GKS z wizytą u przedszkolaków

To było niezwykłe przeżycie dla przedszkolaków! Dzieci z Publicznego Przedszkola nr 6 w Jastrzębiu-Zdroju odwiedzili przedstawiciele Jastrzębskiego Klubu Hokejowego GKS Jastrzębie.

2015-11-25 07:00 Autor: dk ; źródło: materiały prasowe UM Jastrzębie-Zdrój
0

Zabawy z hokeistami i dyskoteka na lodzie

Ciekawie zapowiada się najbliższa niedziela na Jastorze. To będzie zakończenie sezonu na lodowisku, gdzie każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

2014-04-23 08:02 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

Gratka dla kibiców. Hokeiści zaprezentują swój puchar

Ogromną niespodziankę przygotował dla kibiców Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie. Przed piątkowym spotkaniem z Comarch Cracovią w holu głównym lodowiska Jastor wystawiony zostanie zdobyty przez drużynę Puchar Polski.

2013-01-10 00:00 Autor: pww
archiwum
0

JKH GKS: Pierwsza przegrana z Katowicami

Nie udał się powrót hokeistom JKH GKS na ligowe lodowiska po przerwie reprezentacyjnej. Jastrzębie przegrało 4:1 i znów ma tyle samo punktów w ligowej tabeli co GKS Tychy

2012-12-22 00:00 Autor: mm