Hokeiści

Hokej: chwila na regenerację przed rozpoczęciem kolejnej rundy
0

Czwartkowym meczem z Comarch Cracovią hokeiści JKH GKS Jastrzębie zakończyli drugą rundę Tauron Hokej Ligi. Aktualnie uczestnicy rozgrywek mogą liczyć na moment wytchnienia za sprawą „przerwy na reprezentację”. JKH wykorzystuje ten czas do pracy nad przygotowaniem fizycznym pod okiem II trenera Rafała Bernackiego. Nie zabraknie też chwili na regenerację.

2023-11-08 11:00 Autor: lk, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH: trzecie zwycięstwo z Cracovią w tym sezonie
0

We wtorkowy wieczór zespół JKH - mimo osłabień spowodowanych kontuzjami - pokonał na wyjeździe popularne "Pasy" 3:2, choć po pierwszej tercji to gospodarze prowadzili 2:0. Dwa gole dla gości strzelił Arkadiusz Kostek, a jednego dołożył wracający do gry Łukasz Nalewajka.

2019-12-04 09:12 Autor: DB, źródło: jkh.pl
0

Hokeiści JKH GKS z wizytą u przedszkolaków

To było niezwykłe przeżycie dla przedszkolaków! Dzieci z Publicznego Przedszkola nr 6 w Jastrzębiu-Zdroju odwiedzili przedstawiciele Jastrzębskiego Klubu Hokejowego GKS Jastrzębie.

2015-11-25 07:00 Autor: dk ; źródło: materiały prasowe UM Jastrzębie-Zdrój
0

Zabawy z hokeistami i dyskoteka na lodzie

Ciekawie zapowiada się najbliższa niedziela na Jastorze. To będzie zakończenie sezonu na lodowisku, gdzie każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

2014-04-23 08:02 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

Gratka dla kibiców. Hokeiści zaprezentują swój puchar

Ogromną niespodziankę przygotował dla kibiców Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie. Przed piątkowym spotkaniem z Comarch Cracovią w holu głównym lodowiska Jastor wystawiony zostanie zdobyty przez drużynę Puchar Polski.

2013-01-10 00:00 Autor: pww
archiwum
0

JKH GKS: Pierwsza przegrana z Katowicami

Nie udał się powrót hokeistom JKH GKS na ligowe lodowiska po przerwie reprezentacyjnej. Jastrzębie przegrało 4:1 i znów ma tyle samo punktów w ligowej tabeli co GKS Tychy

2012-12-22 00:00 Autor: mm