JKH GKS: Pierwsza przegrana z Katowicami

2012-12-22, Autor: mm
Nie udał się powrót hokeistom JKH GKS na ligowe lodowiska po przerwie reprezentacyjnej. Jastrzębie przegrało 4:1 i znów ma tyle samo punktów w ligowej tabeli co GKS Tychy

Bez takich zawodników jak Dąbkowski czy Lipina ciężko będzie jastrzębianom wygrywać mecze. Trapiony kontuzjami zespół Jiriego Reznara nie poradził sobie tym razem z beniaminkiem PLH. Katowiczanie zaczęli od mocnego uderzenia i bramki Justina Chwedoruka w 3. minucie meczu.

Druga tercja byłą bardziej wyrównana, a oba zespoły trafiły w niej raz do siatki rywala. Decydująca była trzecia tercja w której dwie bramki strzelili gospodarze i to oni cieszyli się z pierwszego zwycięstwa nad JKH w tym sezonie.

HC GKS Katowice - JKH GKS Jastrzębie 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)

1:0 (3) Chwedoruk - Bychawski
2:0 (22) Milam - Chwedoruk - Drzewiecki
2:1 (25) Słodczyk
3:1 (45) Milam 5/4
4:1 (60) Chwedoruk

HC GKS Katowice: Kalemba - Milam, Bychawski, Campbell, Chwedoruk, Drzewiecki - Cescon, Bigos, Frączek, Sucharski, Popko - Krokosz, Gwiżdż, K. Kalinowski, Valusiak, Wiecki - Śmiełowski, Urbańczyk, Bepierszcz, Komorski, M. Kalinowski.

JKH GKS Jastrzębie: Kosowski - Zatko, Górny, Kapcia, Kral, Danieluk - Labryga, Bryk, Bordowski, Słodczyk, Urbanowicz - Sulka, Mateusz Rompkowski, Kogut, Prochazka, Kulas - Pastryk, R. Nalewajka, Kąkol, Salamon.