Hokej Jastrzębie

JKH: czary-mary... Zackary!
0

Na pierwszą w trakcie sezonu ekstraligowego przerwę reprezentacyjną hokeiści JKH GKS Jastrzębie udadzą się w wybornych nastrojach. W piątkowy wieczór nasz zespół zdobył katowicką "Satelitę", zarazem przerywając serię zwycięstw miejscowego GKS-u. Bohaterem derbów okazał się posiadacz najlepiej wyćwiczonego nadgarstka w Polsce, Zack Phillips!

2020-11-02 08:30 Autor: mk, źródło: JKH
JKH GKS: zagrali na szóstkę!
0

Po raz drugi z rzędu hokeiści JKH GKS Jastrzębie zwyciężyli 6:1, tym razem w bardzo przekonujący sposób pokonując na Jastorze ekipę Comarch Cracovii. Nasz zespół rozegrał bardzo dobre spotkanie.

2020-10-28 09:10 Autor: mk, źródło: JKH
JKH GKS: cierpki przedsmak pucharu
0

GKS Tychy udanie zrewanżował się JKH GKS Jastrzębie za porażkę z początku sezonu i w niedzielny wieczór pokonał nasz zespół na opustoszałym Jastorze 1:0 (1:0, 0:0, 0:0).

2020-10-19 08:00 Autor: mk, źródło: JKH
Powstała Akademia Jastrzębskiego Klubu Hokejowego
0

W czerwcu zarząd JKH GKS Jastrzębie podjął uchwałę o powstaniu Akademii Jastrzębskiego Klubu Hokejowego, która będzie odpowiadać za jedną ze strategicznych dziedzin działalności klubu, czyli szkolenie młodzieży.

2020-07-02 12:32 Autor: AB, materiały prasowe
Hokeiści czekają na trzeci etap
0

Na przełomie kwietnia i maja hokeiści JKH GKS Jastrzębie zwykle rozpoczynali drużynowe przygotowania do kolejnego sezonu. W tym roku z oczywistych powodów sytuacja jest inna.

2020-04-27 21:32 Autor: AB, materiał prasowy
Trzymamy kciuki za Łukasza!
0

Łukasz Nalewajka nie będzie wspominał spotkania z Naprzodem Janów dobrze. Ciągle ponosi jego zdrowotne konsekwencje.

2020-01-31 12:01 Autor: AB, materiały prasowe
Dziś kolejne wyzwanie przez JKH GKS Jastrzębie
0

Po porażkach z GKS Tychy i Unią Oświęcim hokeiści JKH GKS Jastrzębie potrzebują solidnego wsparcia kibiców w kolejnych meczach.

2020-01-28 10:21 Autor: AB, materiały prasowe
JKH nie dał szans Enerdze Toruń
0

Kolejne zwycięstwo jastrzębskich hokeistów. We wtorkowy wieczór podopieczni Roberta Kalabera po zaciętym spotkaniu pokonali KH Energę Toruń 2:0, a szósty raz w tym sezonie czyste konto zachował Ondrej Raszka.

2018-11-28 10:39 Autor: JKH Jastrzębie-Zdrój
Weekend należał do mini hokeistów
0

Za młodymi adeptami hokeja niezwykle aktywny weekend. W ramach Śląskiej Ligi Mini Hokeja na Lodzie na „Jastorze” w sobotę rozgrywali swoje mecze hokeiści kategorii 2009/2010.

2018-03-13 08:59 Autor: PS, źródło: jkh.pl
JKH wraca do walki o półfinał
0

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie po raz drugi pokonali TatrySki Podhale Nowy Targ. Tym razem mecz rozstrzygnął się w trzech tercjach. W ćwierćfinałowej rywalizacji każda z drużyn skorzystała z atutu własnego lodowiska i wygrała po dwa mecze.

2018-03-02 08:31 Autor: PS, źródło: jkh.pl