Jastrzębski Węgiel

Jastrzębski Węgiel zwycięża ''do zera'' drugi mecz z rzędu - tym razem rywalem była Łuczniczka Bydgoszcz
0

Drugi z rzędu mecz Jastrzębskiego Węgla bez straty seta

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla po raz drugi wygrali z rywalami bez straty seta. Po zwycięstwie 3:0 nad AZS-em Częstochowa przyszła pora na Łuczniczkę Bydgoszcz.

2015-12-08 08:00 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel w szóstym z rzędu ligowym tie-breaku przegrał z LOTOS-em Trefl Gdańsk
0

Tie-breakowa seria w toku. Jastrzębski Węgiel urwał punkty wicemistrzom Polski

Sześć meczów w Plus Lidze zagrali dotychczas siatkarze Jastrzębskiego Węgla i sześciokrotnie konieczny do rozstrzygnięcia był tie-break. Tym razem zakończył się porażką jastrzębskich siatkarzy z ekipą wicemistrzów Polski - LOTOS-em Trefl Gdańsk.

2015-11-24 09:00 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 2:3
0

Czwarty tie-break Jastrzębskiego Węgla z rzędu. Mistrz Polski pokonany

Jastrzębski Węgiel zwyciężył na wyjeździe 3:2 z mistrzem Polski Asseco Resovią Rzeszów. To czwarty mecz sezonu i czwarty tie-break jastrzębian, którzy przyzwyczaili już kibiców do dramaturgii.

2015-11-16 14:30 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel organizuje bezpłatne zajęcia mini siatkówki dla uczniów klas IV-VI
0

Bezpłatne zajęcia mini siatkówki dla uczniów od Jastrzębskiego Węgla

Siatkarski klub Jastrzębski Węgiel zaprasza dzieci z rocznika 2003, 2004, 2005 na zajęcia mini-siatkówki.

2015-11-13 10:30 Autor: ps, źródło: JW
Jastrzębski Węgiel przegrał 2:3 z drużyną z Bielsko-Białej. W sobotę 14 listopada kolejne spotkanie Plus Ligi
0

Siatkarze Węgla przegrywają w tie-breaku. W sobotę kolejny mecz

Trzecia kolejka sezonu 2015/2016 siatkarskiej Plus Ligi i trzeci tie-break Jastrzębskiego Węgla. Tym razem piątego seta lepiej rozegrali rywale jastrzębian. W sobotę kolejny mecz.

2015-11-12 11:15 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
0

Grzywna i zakaz stadionowy dla 39-letniego pseudokibica

Tysiąc złotych grzywny oraz dwuletni zakaz wstępu na imprezy masowe - taki wyrok zapadł w sprawie 39-letniego jastrzębianina, który podczas meczu siatkówki, będąc pod wpływem alkoholu, wdarł się na halę, gdzie rozgrywane było spotkanie. Ze względu na chuligański charakter czynu, rozprawa odbyła się w trybie przyspieszonym.

2015-11-10 11:30 Autor: pww; źródło: KMP w Jastrzębiu-Zdroju
Jastrzębski Węgiel wygrał 3:2 z Indykpolem AZS Olsztyn w II kolejce Plus Ligi
0

Jastrzębski Węgiel po raz kolejny zwycięża w tie-breaku

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla wygrali drugi mecz w bieżącym sezonie Plus Ligi. Spotkanie z Indykpolem AZS Olsztyn ponownie rozstrzygnął tie-break, a MVP został Michał Masny.

2015-11-09 10:00 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel, mat. pras.
7 listopada Jastrzębski Węgiel zagra po raz pierwszy w tym sezonie przed własną publicznością
0

W sobotę zagra Jastrzębski Węgiel. Rywalem klub z Olsztyna

7 listopada Jastrzębski Węgiel zagra po raz pierwszy w nowym sezonie przed własną publicznością. Z tego tytułu klub przewidział sporo udogodnień.

2015-11-06 09:00 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel zwyciężył na inaugurację sezonu z MKS-em Będzin 3:2
0

Jastrzębski Węgiel wygrywa na inaugurację sezonu

W pierwszym meczu nowego sezonu siatkarskiej Plus Ligi drużyna Jastrzębskiego Węglu pokonała po zaciętym meczu rywala z Będzina 3:2. Rozgrywki powróciły w nowej odsłonie po kilkumiesięcznej przerwie.

2015-11-04 07:30 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel rozpocznie zmagania w Plus Lidze. Na ostatniej prostej przed sezonem siatkarze wygrali memoriał A. Gołasia
0

Siatkarska Plus Liga rusza za dwa dni. Jastrzębski Węgiel kończy przygotowania

Już za dwa dni rozpoczną się rozgrywki siatkarskiej Plus Ligi, do której intensywnie przygotowywał się Jastrzębski Węgiel. Na finiszu jastrzębianie wygrali XI memoriał Arkadiusza Gołasia.

2015-10-28 08:00 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel