Matteo Martino

0

Wygrana siatkarzy w Gdańsku. Powrót Wojtaszka

Prawdziwy charakter pokazali zawodnicy z Jastrzębia. Mimo epidemii grypy w zespole, pokonali na wyjeździe 3:1 Lotos Trefl Gdańsk.

2012-12-16 00:00 Autor: lk
0

Pierwszy krok postawiony. Jastrzębski - Rennes 3:0

Od zwycięstwa w trzech setach rozpoczęli zmagania w Pucharze CEV siatkarze Jastrzębskiego Węgla. Kibicom w pamięci zapadnie przede wszystkim drugi set. Gospodarze przegrywali w nim już 10-cioma punktami, ale mimo to zdołali go wygrać

2012-10-24 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
0

Jastrzębski zwycięża w pierwszym meczu sezonu

Jastrzębski Węgiel nowy sezon rozgrywek w PlusLidze rozpoczął zwycięstwem 3:0 nad Effectorem Kielce.

2012-10-06 00:00 Autor: Lucyna Kebsol