KS Nautilus: rusza nabór dzieci i młodzieży na nowy sezon
0

Rusza nabór dzieci i młodzieży do pływackiego Klubu Sportowego Nautilus. Pierwsze zajęcia już 3 września.

2016-08-28 08:00 Autor: ps, źródło: KS Nautilus
Zawodnicy Nautilusa zdobyli łącznie 27 medali na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Olecku
0

Pływacy jastrzębskiego Nautilusa wystąpili na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski

W miniony weekend zawodnicy Klubu Sportowego Nautilus startowali w ostatniej imprezie sportowej tego sezonu, a były to Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w pływaniu w płetwach, rozgrywane na pływalni „Lega" w Olecku.

2016-06-23 11:00 Autor: ps, źródło: KS Nautilus
0

Świetny występ Nautilusa w II rundzie Środkowoeuropejskiego Pucharu Młodzieży

Pływacy jastrzębskiego Klubu Sportowego Nautilus wzięli 11 czerwca udział w II rundzie Środkowoeuropejskiego Pucharu Młodzieży, który tym razem odbył się na pływalni Laguna w Jastrzębiu-Zdroju.

2016-06-17 09:10 Autor: ps, źródło: KS Nautilus Jastrzębie
Udany występ zaliczyli w Pucharze Europy Juniorów zawodnicy klubu pływackiego KS Nautilus
0

Pływacy z Jastrzębia-Zdroju dobrze spisali się w Pucharze Europy Juniorów

Za udany mogą uznać występ w Pucharze Europy Juniorów pływacy jastrzębskiego klubu KS Nautilus, którzy osiągnęli dobre rezultaty zarówno drużynowo, jak i indywidualnie.

2015-11-19 09:45 Autor: ps, źródło: KS Nautilus
1

Mnóstwo medali naszych pływaków w Poznaniu

KS Nautilus – Jastrzębie Zdrój zajął II miejsce podczas kolejnej edycji klubowego pucharu Polski w pływaniu w płetwach. W zawodach wystartowało 18 pływaków z naszego miasta.

2013-10-17 19:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

Pływanie: młodzi i zdolni. Nie mają sobie równych w środkowej Europie

Balbina Sikora i Filip Giba osiągnęli znakomite wyniki podczas Środkowoeuropejskiego Pucharu Młodzieży w Zlinie. Oboje zdobyli łącznie 6 złotych medali.

2013-09-24 00:00 Autor: mkor, Krzysztof Radomski
Pieniądze przyznano m.in. na organizację zawodów konnych
3

Miasto przyznało 420 tys.zł dotacji. Na co?

Ponad 420 tysiące złotych władze miasta przyznały na realizację zadań w dziedzinie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej oraz turystyki w 2013 roku.

2013-01-29 00:00 Autor: pww
0

Pływacki Finał Pucharu Polski w weekend w Jastrzębiu

24 i 25 listopada na basenie Laguna przy ulicy Warszawskiej toczona będzie rywalizacja w Finale Klubowego Pucharu Polski w pływaniu w płetwach. Honorowy patronat nad zawodami objęli Marszałek i Wojewoda Śląski oraz oraz Prezydent miasta Jastrzębie. Organizator, Klub Sportowy Nautilus Jastrzębie, zaprasza wszystkich do kibicowania.

2012-11-21 00:00 Autor: gs, źródło: mat. pras.
25 medali Nautilusa w Toruniu
0

Nautilus Jastrzębie zajął drugie miejsce w III rundzie Pucharu Polski w pływaniu w płetwach, która w miniony weekend została rozegrana w Toruniu.

2012-10-25 00:00 Autor: gs, źródło: mat. pras.