Podhale Nowy Targ

archiwum
0

Dwa punkty wywiezione z Nowego Targu

Dogrywką zakończyło się spotkanie 30. kolejki PLH między MMKS Podhale a JKH GKS Jastrzębie. Gola na wagę zwycięstwa zdobył Szymon Marzec.

2012-01-14 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

Podhale i Toruń na drodze po kolejne punkty

MMKS Podhale Nowy Targ i Nesta Toruń są kolejnymi rywalami JKH GKS w drodze do najlepszej czwórki PLH. Oba spotkania są bardzo ważne, gdyż sytuacja w tabeli robi się coraz bardziej napięta.

2012-01-12 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

JKH GKS: Dwa łatwe spotkania? (zapowiedź)

W ten weekend jastrzębskim hokeistom przyjdzie się zmierzyć z dwiema najgorszymi drużynami w tabeli PLH. Mimo teoretycznie łatwiejszych rywali zdobycie kompletu punktów nie będzie takie łatwe.

2011-11-24 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

Zmarnowana okazja. Punkt w Nowym Targu

Niestety nie udało się jastrzębskim hokeistom przywieźć kompletu punktów z Nowego Targu. GKS przegrał po rzutach karnych z Podhalem 4:3.

2011-10-29 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
JKH GKS Jastrzębie: zabójcza końcówka daje 3 punkty
0

Jastrzębscy hokeiści odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie. Dzięki świetnej trzeciej tercji pokonali MMKS Podhale Nowy Targ 6:4.

2011-09-17 00:00 Autor: Mateusz Matkowski