Puchar CEV

0

Jastrzębski Węgiel poznał swojego rywala w Pucharze CEV

W siedzibie Europejskiej Konfederacji Siatkówki w Luksemburgu odbyło się losowanie par Pucharu CEV, w którym zagra Jastrzębski Węgiel w związku z zajęciem czwartego miejsca w PlusLidze.

2015-06-08 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Kompromitacja. Jastrzębski Węgiel odpada z Pucharu CEV

Pewna wygrana w pierwszym meczu i pewna wygrana w pierwszym secie rewanżu to za mało, aby awansować do 1/4 Pucharu CEV. Maliye Milli Piyango Ankara pokrzyżował dziś jastrzębianom plany. Turecki zespół wygrał w Jastrzębiu 3:1 i 15:8 w "złotym secie".

2012-11-21 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
0

Pewne zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla w Turcji

Jastrzębianie nie mieli większych problemów z pokonaniem czwartej drużyny ligi tureckiej. W spotkaniu 1/8 Pucharu CEV Pomarańczowi pokonali Maliye Milli Piyango Ankara 3:1.

2012-11-14 00:00 Autor: gs
0

Zwycięstwo i awans siatkarzy Jastrzębskiego Węgla

W rewanżowym spotkaniu 1/16 Pucharu CEV Jastrzębski Węgiel w trzech setach pokonał na wyjeździe Rennes Volley i awansował do następnej rundy rozgrywek.

2012-11-01 00:00 Autor: gs
0

Jastrzębski Węgiel wraca do europejskich pucharów. W środę mecz z Rennes

Po rocznej absencji jastrzębscy siatkarze wracają do rywalizacji w europejskich pucharach. W tym sezonie Jastrzębski Węgiel zagra w Pucharze CEV, a jego pierwszym rywalem będzie francuski Rennes Volley 35.

2012-10-22 00:00 Autor: Grzegorz Sekita