ślepsk malow suwałki

Mimo czerwonych kartek, Jastrzębski odniósł pewne zwycięstwo w 12 kolejce PlusLigi
0

Jastrzębski Węgiel w 12 kolejce PlusLigi podejmował u siebie Ślepsk Malow Suwałki. Zobacz jak przebiegał mecz, w którym oczywiście faworytem byli gospodarze - mistrzowie Polski. W tym meczu sędzia dwa razy pokazał nie żółtą, a czerwoną kartkę siatkarzom Jastrzębia. To dość niecodzienna sytuacja na plusligowych parkietach.

2023-12-18 11:00 Autor: lk
Udany powrót po Pucharze Polski. Jastrzębski Węgiel pokonał Ślepsk Malow Suwałki (3:1)
0

Jastrzębski Węgiel po porażce w finale Pucharu Polski wrócił do ligowego grania. W meczu 26 kolejki PlusLigi podejmował u siebie suwalczan. Pierwszy mecz tych drużyn, rozgrywany wówczas na polskim biegunie zimna zakończył się wygraną w trzech setach górniczej drużyny, która również była faworytem meczu rewanżowego.

2023-03-06 15:00 Autor: lk
Pewnie i bez kłopotów. Jastrzębski wygrywa w Suwałkach
0

Pewnym zwycięstwem 3:0 zakończyło sie kolejne w tym sezonie starcie Jastrzębskiego Węgla. Tym razem rywalem ekipy z naszego miasta był Ślepsk Malow Suwałki. Jastrzębianie w ostatnim secie obronili trzy setbole i ostatecznie wygrali!

2022-11-25 13:00 Autor: kb, źródło: jw.pl