Emocje w HLB. OBI wygrywa z ZSRG Żory

2013-02-19, Autor: pww, hlb
Grad bramek padł w pojedynku rozegranym między drużynami OBI Jastrzębie-Zdrój i ZSRG Żory. Lepsi okazali się jastrzębianie, którzy wygrali 7:6.

Mecz rozpoczął się pomyślnie dla zawodników z Jastrzębia, którzy objęli prowadzenie. Taki zbieg zdarzeń podziałał mobilizująco na zespół z Żor, który solidnie zabrał się do odrabiania strat i do przerwy na tablicy wyników widniał już rezultat 5:2 dla ZSRG Żory.

Druga część pojedynku należała do zawodników OBI, którzy postawili wszystko na jedną kartę i zaatakowali zespół ZSRG Żory.

Taka taktyka okazała się strzałem w dziesiątkę i na pięć minut przed zakończeniem pojedynku drużyna OBI prowadziła 7:5. W końcówce meczu zawodnicy ZSRG Żory odpowiedzieli jedną bramką i ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem drużyny OBI Jastrzębie Zdrój 7:6.

Drużyna OBI Jastrzębie-Zdrój zajmuje aktualnie drugie miejsce w tabeli.

OBI Jastrzębie Zdrój – ZSRG Żory 7:6 (2:5)

Zdobywcy bramek: Mateusz Wiącek 3, Marcin Maguda 2, Robert Serkowski, Damian Nowok (OBI Jastrzębie Zdrój) Radosław Sokołek 4, Jarosław Żak, Szymon Adam (ZSRG Żory).