HLB wznawia rozgrywki. OBI remisuje z ZSRG Żory

2013-01-13, Autor: pww; źródło: HLB
Po prawie miesięcznej przerwie świątecznej na halę wrócili zawodnicy VII edycji Halowej Ligi Biznesu, aby rozegrać zaległą – V kolejkę spotkań.

Rozegrano cztery mecze. W ostatnim z nich naprzeciw siebie stanęły drużyny ZSRG Żory i OBI Jastrzębie Zdrój. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Początek meczu należał do zawodników OBI, którzy szybko zdobyli dwie bramki. Wraz z upływem czasu swój rytm gry łapała drużyna z Żor, która do przerwy odrobiła straty bramkowe z nawiązką i do szatni schodziła z zapasem jednej bramki.

Po przerwie drużyna z Żor prowadziła przez prawie całą drugą połowę spotkania, najpierw 5:2, później 6:4, ale w końcowym etapie w ostatniej minucie meczu drużyna OBI Jastrzębie Zdrój wyrównała stan pojedynku na 6:6.