GKS remisuje i zostaje w IV lidze

W meczu ostatniej kolejki jastrzębianie zremisowali na wyjeździe z Wisłą Ustronianką 1:1. Tym samym nie spełniły się marzenia kibiców o awansie do III ligi.

Mecz w Wiśle rozpoczął się na GKS-u bardzo źle, bo już w 5. minucie po błędzie Grzegorza Drazika prowadzenie dla gospodarzy uzyskał Mariusz Pilch. Kilkanaście minut później do remisu doprowadził Tomasz Kocerba.W tym samym dniu Rekord Bielsko-Biała wygrał z Polonią Marklowice. Z tego powodu nie spełniły się marzenia o awansie do III ligi.

Wisła Ustronianka - GKS 1962 Jastrzębie 1:1 (1:1)

1:0 Mariusz Pilch '5
1:1 Tomasz Kocerba '20

GKS Jastrzębie: 22. Grzegorz Drazik - 2. Tomasz Lorenc, 11. Mateusz Wrana, 4. Piotr Pacholski, 3. Tomasz Kocerba - 9. Kamil Duda, 20. Damian Tront, 7. Kamil Gorzała, 5. Adrian Kopacz - 18. Paweł Gryta (63. 10. Bartosz Hajczuk), 16. Patryk Dudziński. Trener - Grzegorz Łukasik.