III Bieg na Stożek za nami

2012-06-21, Autor: Redakcja
160 biegaczy, a wśród nich spora grupa jastrzębian, wystartowało w zorganizowanym przez Stowarzyszenie Biegów Górskich z Jastrzębia, trzecim Biegu na Stożek.

6-cio kilometrową trasę, o przewyższeniu 390 metrów najszybciej pokonał Dariusz Kruczkowski z Kościeliska z czasem 27:06:5. Jako ósmy metę pokonał najlepszy jastrzębianin, Michał Śmietana. Rezultat 31:32:5 dał zawodnikowi KRS TKKF Morsy.pl zwycięstwo w kategorii juniorów.

Wejść na Stożek zdecydowało się także 16-stu uczestników marszu nordic walking. Najszybszy wśród nich był Mirosław Kuczok z Wodzisławia, a najlepszy wśród jastrzębian był Jacek Weżgowiec, który metę pokonał jako piąty.