Zawodnicy KB MOSiR potwierdzili wysoką formę w Ostravie

Zawodnicy Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie-Zdrój wzięli udział w kolejnych halowych zawodach. Tym razem była to impreza Athletics Indoor Ostrava I, na której jastrzębscy biegacze zajęli czołowe miejsca w swoich kategoriach.

Zawody Athletics Indoor Ostrava I odbyły się 17 stycznia w czeskiej Ostravie. Podczas sportowej imprezy zawodnicy Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie-Zdrój potwierdzili wysoką formę.

Antonia Michalak w biegu na 60 metrów uzyskała czas 8.43 sek., wyrównując tym samym rekord klubu należący do Oliwii Dziki. Sprinterka uzyskała drugi czas w 4 serii, poprawiając także swój rekord życiowy sprzed tygodnia o 0,8 sek.

Również na dystansie 60 metrów wystartował Łukasz Urbanek, który był bliski wyrównania swojego rekordu z lata osiągając czas 8,05 sek. „Życiówka” Łukasza z sezonu letniego to 8,04 sek.

Na dystansie 300 metrów wystartowała dwójka zawodników Klubu Biegacza. Jako pierwsza w bloki stanęła Dominika Szulik, która wygrała 6 serię, ustanawiając tym samym swój nowy rekord życiowy na hali. Jej wynik to 45.98 sek. Natomiast Dawid Krakowski zamykał zmagania reprezentantów z Jastrzębia-Zdroju. Uzyskując czas 37,03 sek. osiągnął nowy rekord życiowy.