Hokej: JKH GKS Jastrzębie jedzie dzisiaj do Sosnowca
0

Dzisiaj kolejny mecz jastrzębskich hokeistów. Tym razem zmierzą się na wyjeździe z drużyną SMS PZHL Sosnowiec, z którą wygrali w pierwszej rundzie sezonu.

2016-10-21 948 Autor: df
W weekend rusza międzynarodowy turniej szachowy
0

W niedzielę, 22 października rusza pierwszy turniej szachowy w ramach Grand Prix Euroregionu Śląsk Cieszyński 2016/2017. Dzisiaj jest ostatni dzień na zgłoszenie swojego udziału drogą internetową.

2016-10-20 1097 Autor: df, źródło: materiały prasowe
Antoni Brzozok zdobył wicemistrzostwo Polski w boksie
0

Bokserski Klub Sportowy "Jastrzębie" może być dumny ze swoich podopiecznych. Kilkanaście dni temu Laura Grzyb zdobyła mistrzostwo Polski, a z tego samego turnieju Klaudia Sołtys wróciła z brązowym medalem. Natomiast w niedzielę Antoni Brzozok wywalczył tytuł wicemistrza Polski młodzików w boksie.

2016-10-19 2304 Autor: df, źródło: materiały prasowe
Sprawdź swoją kondycję i weź udział w Teście Coopera
0

Dobra wiadomość dla tych, którzy chcieliby profesjonalnie sprawdzić swoją kondycję fizyczną. 28 października na Stadionie Miejskim odbędzie się IX Jastrzębski Test Coopera. Zapisy już trwają a liczba miejsc jest ograniczona.

2016-10-18 1099 Autor: df, źródło: MOSiR
Jastrzębscy siatkarze nadal bez porażki w lidze
0

W meczu 3. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel łatwo pokonał drużynę BBTS-u Bielsko-Biała 3:0. Dzięki tej wygranej Pomarańczowi awansowali oczko wyżej i są na drugim miejscu w tabeli.

2016-10-17 1042 Autor: df, źródło: KS Jastrzębski Węgiel
III liga: derby dla GKS-u. Jastrzębianie znowu liderem
0

W meczu 12. kolejki III ligi GKS 1962 Jastrzębie pokonał Pniówek Pawłowice Śląskie 4:1. Mimo wyniku 0:1 do przerwy, w drugiej połowie nasz zespół zagrał skuteczniej, zdobywając cztery bramki. Tym samym zdobył trzy punkty i wrócił na fotel lidera tabeli.

2016-10-17 1173 Autor: df, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
PlusLiga: Pomarańczowi zmierzą się z BBTS-em Bielsko-Biała
0

Jutro kolejny mecz Jastrzębskiego Węgla. Tym razem Pomarańczowi zmierzą się na własnej hali z drużyną BBTS Bielsko-Biała. Sprawdźcie, gdzie możecie kupić bilety na to spotkanie.

2016-10-14 934 Autor: df, źródło: KS Jastrzębski Węgiel
Hokej: Gdańsk nadal nie zdobyty. JKH przegrał ze Stoczniowcem
0

Pomimo szaleńczej pogoni za rywalem hokeiści JKH GKS Jastrzębie musieli uznać wyższość Stoczniowca Gdańsk. W 12. kolejce Polskiej Hokej Ligi drużyna z Pomorza pokonała nasz zespół 4:3. Najbliższy mecz jastrzębianie rozegrają w niedzielę w Katowicach.

2016-10-14 877 Autor: df, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Zapowiedź meczu JKH GKS Jastrzębie
0

Dziś w Polskiej Lidze Hokeja odbędzie się kolejne starcie JKH GKS Jastrzębie. Tym razem hokeiści rozegrają w Toruniu mecz z miejscową Nestą Mires.

2016-10-12 908 Autor: BB
Eliminacje MŚ: wygrana reprezentacji i samobój Glika
0

W kolejnym meczu eliminacji do mistrzostw świata 2018 reprezentacja Polski wygrała z drużyną Danii 3:2. W drugiej połowie piłkarzowi z Jastrzębia-Zdroju - Kamilowi Glikowi przytrafiła się nieszczęśliwa wpadka. Obrońca strzelił samobójczego gola.