Trzy punkty dla JKH w meczu z Janowem
0

W spotkaniu 33. kolejki Polskiej Hokej Ligi podopieczni Roberta Kalabera pokonali na własnym lodowisku Anteo Naprzód Janów 4:2.

2018-01-21 1663 Autor: PS, źródło: jkh.pl
III miejsce GKS-u Jastrzębie na Memoriale Piłkarskim  im. Grzegorza Kolosy, Adama Stepeckiego i Jana Tyszkiewicza.
0

III miejsce GKS-u Jastrzębie na Memoriale Piłkarskim im. Grzegorza Kolosy, Adama Stepeckiego i Jana Tyszkiewicza.

Wczoraj w Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu-Zdroju odbył się XI Międzynarodowy Memoriał Piłkarski im. Grzegorza Kolosy, Adama Stepeckiego i Jana Tyszkiewicza. Trzecie miejsce zajął zespół GKS-u 1962 Jastrzębie, a zwyciężyła Reprezentacja Podokręgu Katowice.

2018-01-21 1573 Autor: PS, źródło: gksjastrzebie.com
Bezbramkowy remis GKS-u w sparingu z Rakowem
0

W drugim meczu sparingowym tej zimy piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie bezbramkowo zremisowali z pierwszoligowym Rakowem Częstochowa.

2018-01-21 1557 Autor: PS, źródło: gksjastrzebie.com
Zapowiedź 14 kolejki Playareny
0

W nadchodzący weekend odbędzie się 14. kolejka Ligi Nike Playarena w Jastrzębiu-Zdroju. Jakie mecze będą nas emocjonowały w sobotę i niedzielę?

2018-01-20 2296 Autor: PS, źródło: Playarena
JKH przegrywa w karnych z Orlikiem Opole
0

Porażką w karnych zakończył się dzisiejszy mecz JKH GKS Jastrzębie z Orlikiem Opole. Mimo trzech zdobytych bramek hokeiści z Jastrzębia musieli zjechać z lodu pokonani.

2018-01-19 1457 Autor: PS
Międzynarodowy Memoriał Piłkarski w Jastrzębiu
0

Już jutro, w Hali Widowiskowo-Sportowej odbędzie się XI Międzynarodowy Memoriał Piłkarski im. G. Kolosy, A. Stepeckiego i J. Tyszkiewicza.

2018-01-19 1329 Autor: PS, źródło: gksjastrzebie.com
Świetny występ jastrzębskich judoków w Bielsku-Białej
0

Ubiegła sobota w Bielsku Białej stanęła pod znakiem VII Międzynarodowego Turnieju Judo dla dzieci i młodzieży, w którym udział wzięło ponad 1300 zawodników z 95 klubów z całej Europy, wśród nich znaleźli się również reprezentanci Klubu Judo Koka.

2018-01-18 2050 Autor: PS
Gładka porażka Jastrzębskiego w Kazaniu
0

3. kolejka fazy grupowej siatkarskiej Ligi Mistrzów nie była udana dla Jastrzębskiego Węgla. Zenit Kazań pokonał Pomarańczowych 3:0.

2018-01-17 1598 Autor: PS, źródło: jastrzebskiwegiel.pl
Brąz dla zawodniczek ZSMS na Ogólnopolski Turniej Mini piłki siatkowej w Tuszynie
0

Na początku grudnia zeszłego roku, odbył się Ogólnopolski Turniej Mini piłki siatkowej dziewcząt o Puchar Burmistrza Tuszyna. W rozgrywkach wzięły udział uczennice Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego.

2018-01-16 2389 Autor: PS, źródło: ZSMS
Zawodnicy Playareny zakończyli 13 kolejkę spotkań
0

Wczoraj zakończyła się 13 kolejka ligowych zmagań w Playarenie. Tym razem nie zabrakło emocjonujących meczów, których przebieg zaskoczyłby nie jednego kibica 6-osobowej piłki nożnej.

2018-01-15 2069 Autor: PS, źródło: materiały prasowe