GKS Jastrzębie remisuje z Puszczą Niepołomice
0

Nie udało się przerwać passy remisów, a przy okazji zanotować pierwszego ligowego zwycięstwa z Puszczą Niepołomice. Po bramkach Marka Mroza i Jose Embalo mecz zakończył się remisem 1:1, co oznacza, że w dalszym ciągu jesteśmy jedyną niepokonaną drużyna w tym sezonie przed własną publicznością.

2019-11-27 1911 Autor: JP, źródło: GKS
JKH ulega Unii Oświęcim. Decydująca trzecia tercja
0

Hokeiści Unii Oświęcim po raz pierwszy od niemal dwóch lat zdołali dziś pokonać nasz zespół, zwyciężając na Jastorze 3:1 (0:0, 0:0, 3:1). Wszystkie gole padły w trzeciej tercji, a honorowe trafienie dla gospodarzy zapisał na swoje konto Maris Jass. Mimo porażki podopieczni Roberta Kalabera zachowali bezpieczną przewagę nad GKS Tychy, który przegrał w Katowicach.

2019-11-27 1721 Autor: JP, źródło: JKH
JKH zrewanżował się Lotosowi Gdańsk
0

Hokeiści JKH w niedzielny wieczór po niezwykle zaciętym spotkaniu zrewanżowali się Lotosowi PKH Gdańsk za niedawną porażkę na Jastorze, choć trzykrotnie przegrywali dwiema bramkami, a dogrywkę wywalczyli za sprawą gola Radosława Sawickiego na sześć sekund przed syreną!

2019-11-25 1734 Autor: JP, źródło: JKH
Jastrzębski Węgiel zdeklasował Aluron Zawiercie
0

W rozegranym meczu 6. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel w znakomitym stylu pokonał Aluron Virtu CMC Zawiercie 3:0.

2019-11-24 2120 Autor: JP, źródło: JW
GKS Jastrzębie remisuje w Tychami
0

Z ostatniego w tym roku meczu wyjazdowego wracamy z jednym punktem po remisie z GKS-em Tychy 2:2. Oba gole dla naszego z zespołu zdobył Farid Ali. Był to trzeci ligowy mecz z rzędu, który nasi zawodnicy zakończyli wynikiem 2:2.

2019-11-24 2269 Autor: JP, źródło: GKS Jastrzębie
JKH ponownie pokonuje Toruń
0

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie w najlepszy możliwy sposób zareagowali na wtorkową dramatyczną porażkę z Lotosem PKH Gdańsk i w piątkowy wieczór pokonali na Jastorze niewygodną dla nich dotychczas Energę Toruń 8:3 (4:0, 1:1, 3:2). Jastrzębianie rozegrali naprawdę niezłe zawody, a ozdobą dnia były gole Dominika Jarosza, który zapisał na swoje konto hattricka.

2019-11-23 1520 Autor: JP, źródło: JKH
Jutro JKH podejmie u siebie Energę Toruń
0

Nie opadły jeszcze emocje po dramatycznej porażce z Lotosem PKH Gdańsk, a hokeiści JKH GKS Jastrzębie już muszą szykować się do kolejnego starcia z trudnym rywalem. W najbliższy piątek o godz. 18:00 podopieczni Roberta Kalabera podejmą na Jastorze Energę Toruń, z którą zaledwie kilka dni temu rywalizowali na wyjeździe. Tym meczem rozpoczynamy trzecią rundę sezonu 2019/2020.

2019-11-21 1696 Autor: JP, źródło: JKH
Porażka JKH w meczu z Gdańskiem
0

Wtorkowe spotkanie na Jastorze pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a Lotosem PKH Gdańsk zakończyło się przegraną (3:4).

2019-11-20 1543 Autor: AM, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Trener Roberto Santilli zwolniony z Jastrzębskiego Węgla
0

Decyzją zarządu Jastrzębskiego Węgla pierwszy trener Roberto Santilli został zwolniony za "niesatysfakcjonujący poziom gry zespołu oraz brak oczekiwanych wyników sportowych".

2019-11-20 3370 Autor: JP, źródlo: JW
JKH w Toruniu zdobywa pozycję lidera tabeli
0

W niedzielny wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali Energę Toruń i jest to już siedemnasta wygrana w rozgrywkach tego sezonu. Oznacza to, że podopieczni Roberta Kalabera przystąpią do finałów Pucharu Polski z pierwszej pozycji.

2019-11-18 2354 Autor: JP, źródło: JKH