Puchar Polski jest już na Jastorze
0

Po zdobyciu po raz trzeci Pucharu Polski hokeiści JKH GKS Jastrzębie niemal natychmiast wyruszyli w drogę na Jastor, aby tradycyjnie już świętować wywalczenie tego trofeum wraz z kibicami. "To są właśnie te wspaniałe chwile, dla których człowiek gra w hokeja" - mówi bramkach JKH Ondrej Raszka.

2019-12-29 3283 Autor: JP, źródło: JKH
Hokeiści JKH obronili Puchar Polski!
0

JKH GKS Jastrzębie obronił zdobyty przed rokiem Puchar Polski, pokonując w sobotnim finale na Stadionie Zimowym w Tychach ekipę Unii Oświęcim 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)! Gole dla naszego zespołu zdobyli Artem Iossafov i Martin Kasperlik, którzy w trzeciej odsłonie przechylili szalę zwycięstwa na naszą stronę!

2019-12-28 2822 Autor: red
JKH ponownie uznaje wyższość Unii Oświęcim
0

W ostatnim tegorocznym ligowym meczu hokeiści JKH GKS Jastrzębie po raz drugi w tym sezonie musieli uznać wyższość Re-Plast Unii Oświęcim. Gospodarze niedzielnego meczu zwyciężyli 4:2 (0:0, 3:1, 1:1), przy czym aż pięć z sześciu goli padło podczas gry w przewagach.

2019-12-23 3027 Autor: JP, źródło: JKH
JKH Jastrzębie rewanżuje się Lotosowi Gdańsk
0

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie w swoim ostatnim domowym meczu w 2019 roku pokonali ekipę Lotosu PKH Gdańsk 3:0 (0:0, 0:0, 1:0), rewanżując się tym samym drużynie Tomasza Pastryka i Mateusza Danieluka za pamiętną listopadową porażkę na Jastorze. Gole dla naszego zespołu zdobyli Patryk Matusik, Łukasz Nalewajka i Kamil Górny. Ponadto w jastrzębskiej bramce kapitalne zawody rozegrał Ondrej Raszka.

2019-12-22 1396 Autor: JP, źródło: JKH
Jastrzębski Węgiel wygrywa z Belgami z VC Greenyard Maaseik w trzech setach
0

W rozegrany meczu 3. kolejki Ligi Mistrzów Jastrzębski Węgiel pokonał 3:0 belgijski VC Greenyard Maaseik i objął prowadzenie w grupie C.

2019-12-20 1738 Autor: JP, źródło: JW
Arturo Iglesias dołącza do Jastrzębskiego Węgla
0

Do ekipy Jastrzębskiego Węgla dowodzonej przez trenera Slobodana Kovacia dołączył reprezentant Portoryko Arturo Iglesias.

2019-12-18 3310 Autor: JP, źródlo: JW
JKH pierwszy raz przegrywa z Energą Toruń
0

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie po raz pierwszy w tym sezonie musieli uznać wyższość toruńskiej Energi. W niedzielny wieczór nasz zespół przegrał na wyjeździe ze "Stalowymi Piernikami" 1:2, a wszystkie bramki padły w drugiej tercji meczu. Spotkanie było niezwykle dramatyczne i zakończyło się trzema karami meczu. W sumie sędziowie podyktowali ponad sto minut kar.

2019-12-16 2310 Autor: JP, źródło: JKH
JKH gromi Naprzód Janów 14:0
0

Tak wysoko hokeiści JKH GKS Jastrzębie w tym sezonie nie wygrali. W piątkowy wieczór nasz zespół pokonał na Jastorze Naprzód Janów aż 14:0 (2:0, 4:0, 8:0), a dominacja podopiecznych Roberta Kalabera w żadnym momencie zawodów nie podlegała dyskusji. Połowę dorobku strzeleckiego gospodarzy zapisali na swoje konta Radosław Sawicki i Martin Kasperlik, a resztę - Patryk Matusik, Kamil Wróbel, Dominik Jarosz, Radosław Nalewajka, Tomasz Kulas i Henrich Jabornik.

2019-12-15 1674 Autor: JP, źródło: JKH
Od 0:2 do 3:2. JW lepszy od GKS-u Katowice w Derbach Śląska
0

W meczu 10. Kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel pokonał 3:2 GKS Katowice.

2019-12-15 1733 Autor: JP, źródło: JW
Jastrzębski Węgiel pokonuje  Halkbank Ankarę w trzech setach
0

Jastrzębski Węgiel pokonuje Halkbank Ankarę w trzech setach

W meczu 2. Kolejki Ligi Mistrzów Jastrzębski Węgiel pokonał Halkbank Ankara 3:0.

2019-12-12 1825 Autor: JP, źródło: JW