Nieudany weekend JKH. Dwie minimalne porażki
0

Za nami weekend pełen hokejowych emocji w wykonaniu zawodników JKH GKS Jastrzębie. W piątek jastrzębianie mierzyli się z Mistrzami Polski z Katowic. Ten mecz był godny derbów, ostatecznie to katowiczanie wygrali 3:2. W niedzielę natomiast na Jastorze po dogrywce lepsza od JKH okazała się Unia Oświęcim.

2022-10-17 650 Autor: KB
Co za mecz, co za emocje. GKS remisuje z Garbarnią (4:4)
0

15. kolejka rozgrywek 2 Ligi za nami. GKS Jastrzębie mierzył się na wyjeździe z Garbarnią Kraków. Kibice zgromadzeni na stadionie nie mieli na cos narzekać. W spotkaniu padło aż osiem bramek, a starcie zakończyło się remisem 4:4.

2022-10-17 762 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
Komplet punktów w Lublinie. Jastrzębski Węgiel wygrywa (3:1)
0

Kolejne trzy punkty dopisali w piątkowy wieczór siatkarze Jastrzębskiego Węgla. W wyjazdowym starciu pokonali oni LUK Lublin 3:1.

2022-10-10 528 Autor: kb, źródło: jastrzebskiwegiel.pl
Kolejny zwycięski weekend. JKH GKS Jastrzębie wygrywa dwa mecze
0

Kibice z Jastrzębia mogą odetchnąć z ulgą. Po fatalnym początku sezonu zespół JKH GKS-u Jastrzębie wraca na właściwe tory. Nie jest to jeszcze gra, do której hokeiści z Jastoru przyzwyczaili swoich fanów, ale w tym momencie najważniejsze są punkty. JKH odnieśli w ten weekend dwa zwycięstwa, oba po 1:0.

2022-10-10 661 Autor: KB
Gol w końcówce dał trzy punkty. GKS Jastrzębie pokonuje Znicza Pruszków
0

Mecz 14. kolejki pomiędzy GKS-em Jastrzębie a Zniczem Pruszków już zbliżał się do końca, kiedy to w 87. minucie bramkę zdobył zawodnik gospodarzy. Ostatecznie jastrzębianie pokonali przy Harcerskiej gości z Pruszkowa 1:0.

2022-10-10 721 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
Udany występ karateków. Przywieźli 12 medali
0

Pod koniec września odbył się pierwszy w sezonie treningowym turniej karate Sari Cup w Żorach. Zawodnicy z Jastrzębskiego Klubu Kyokushin Karate będą go mile wspominać. W trakcie aż dwanaście razy stawali na podium.

2022-10-07 1526 Autor: KB, źródło: UM Jastrzębie
Drugi mecz i druga wygrana. Jastrzębski Węgiel pokonał Indykpol (3:1)
0

Jastrzębski Węgiel udanie rozpoczął rozgrywki w sezonie 2022/23. Siatkarze z Jastrzębia w drugim meczu tego sezonu pokonali Indykpol AZS Olsztyn. Zawodnicy ponownie zdobyli trzy punkty wygrywając 3:1.

2022-10-06 810 Autor: KB, źródło: Jastrzębski Węgiel
Remis przy Konwiktorskiej. Polonia Warszawa - GKS Jastrzębie (1:1)
0

W meczu 13. kolejki II Ligi piłkarze GKS-u Jastrzębie mierzyli się na wyjeździe z Polonią Warszawa. Goście na prowadzenie wyszli w 84. minucie meczu. Ekipa wicelidera długo nie potrafiła zdobyć bramki strzeżonej przez Drazika. Udało im się to dopiero w 89. minucie i ostatecznie przy Konwiktorskiej padł remis, 1:1. GKS zajmuje 8. miejsce w ligowej tabeli.

2022-10-04 902 Autor: KB, źródło: GKS Jastrzębie
Dwa zwycięstwa JKH. Udane zakończenie rundy
0

Hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie po fatalnym początku w miarę udany sposób zakończyli zmagania w I rundzie zasadniczej sezonu Polskiej Hokej Ligi. W piątek jastrzębianie pokonali Energę Toruń, natomiast w niedzielę ich wyższość musieli uznać zawodnicy Ciarko Sanok. Najbliższy mecz JKH w piątek w Sosnowcu.