BBTS Bielsko-Biała

Jastrzębski Węgiel przegrał mecz Plus Ligi z BBTS-em Bielsko-Biała 2:3. Już dziś, 13 lutego, zagrają z Mistrzem Polski
0

Jastrzębski Węgiel przegrywa w tie-breaku. Dziś mecz na własnym boisku z Mistrzem Polski

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla przegrali 10 lutego mecz Plus Ligi z BBTS-em Bielsko-Biała. Już dziś, 13 lutego, na jastrzębskim boisku kolejne spotkanie - tym razem rywalem Węgla będzie Mistrz Polski - Resovia Rzeszów.

2016-02-13 13:30 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel zwyciężył w meczu wyjazdowym z Indykpolem AZS Olsztyn. To czwarty komplet punktów jastrzębian w tym roku
0

Jastrzębski Węgiel: czwarty komplet punktów w tym roku

W poniedziałek 1 lutego drużyna Jastrzębskiego Węgla zmierzyła się w wyjazdowym meczu Plus Ligi z Indykpolem AZS Olsztyn i po zaciętym czwartym secie zwyciężyła 3:1, co jest czwartym z rzędu kompletem punktów. Następny mecz 10 lutego, a przeciwnikiem będzie drużyna BBTS-u Bielsko-Biała.

2016-02-03 13:30 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel przegrał 2:3 z drużyną z Bielsko-Białej. W sobotę 14 listopada kolejne spotkanie Plus Ligi
0

Siatkarze Węgla przegrywają w tie-breaku. W sobotę kolejny mecz

Trzecia kolejka sezonu 2015/2016 siatkarskiej Plus Ligi i trzeci tie-break Jastrzębskiego Węgla. Tym razem piątego seta lepiej rozegrali rywale jastrzębian. W sobotę kolejny mecz.

2015-11-12 11:15 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
MVP meczu - Zbigniew Bartman
0

Bartman najlepszy, Jastrzębski minimalnie zwycięża

Niewiele brakowało, a na parkiecie w Bielsku-Białej miałaby miejsce spora niespodzianka. Ostatecznie, po tie-breaku, Jastrzębski wygrał jednak z tamtejszym BBTS.

2014-12-08 00:00 Autor: mkor, źródło: Jastrzębski Węgiel
0

Jastrzębski zaczyna od zwycięstwa

W I kolejce nowego sezonu Plus Ligi Jastrzębski Węgiel pokonał BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:23, 25:18, 25:18).

2014-10-05 07:53 Autor: mkor, źródło: JW
0

Jastrzębski Węgiel wygrywa, ale znowu ma problem z grą po przerwie

Jastrzębski Węgiel bez większego problemu ograł u siebie beniaminka Plus Ligi - BBTS Bielsko-Biała 3:1. Seta stracił po 10-minutowej przerwie. - Za każdym razem oznacza ona dla nas kłopoty - powiedział po meczu Lorenzo Bernardi.

2013-11-11 00:00 Autor: mkor, źródło: JW