Dagmara Dziuk

KB MOSiR Jastrzębie: pierwsze w tym roku sukcesy w biegach przełajowych
0

Za zawodnikami Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie-Zdrój pierwsze w tym roku biegi przełajowe. Kilku biegaczy odniosło już pierwsze sukcesy.

2017-04-01 18:20 Autor: df, źródło: KB MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Nominowani w kategorii Sport
0

Człowiek Roku 2015: nominowani w kategorii Sport

Już niewiele czasu zostało do zakończenia internetowego głosowania w konkursie Człowiek Roku tuJastrzębie.pl 2015. W tym roku po raz pierwszy to Kapituła Konkursu wybiera Człowieka Roku w kategorii Biznes, Kultura oraz Sport. Natomiast czytelnicy przyznają Nagrodę Internautów.

2016-01-20 00:00 Autor: pww
0

Człowiek Roku 2015: nominowani wybrani, internauci rozpoczynają głosowanie!

Kapituła Konkursu Człowiek Roku tuJastrzębie.pl wybrała 15 nominowanych do tytułu Człowieka Roku w kategoriach Biznes, Kultura i Sport. Natomiast swoje głosowanie rozpoczynają dziś internauci.

2016-01-11 12:00 Autor: pww
0

Dziuk siódmą Polką podczas Mistrzostw Polski Kobiet w Maratonie

Dagmara Dziuk na DOZ Maraton Łódzki PZU wywalczyła siódme w miejsce w klasyfikacji mistrzostw Polski i poprawiła swój rekord życiowy. A wynik mógł być jeszcze lepszy.

2015-04-23 10:16 Autor: mkor, źródło: KB MOSiR Jastrzębie-Zdrój
0

Klub Biegacza MOSiR Jastrzębie zwycięża w Świętochłowicach

Reprezentacja Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie zwyciężyła w klasyfikacji drużynowej podczas XX Ogólnopolskich biegów uliczno-przełajowych zaliczanych do 44. masowych biegów przełajowych o Paterę Dziennika Zachodniego i Śląskiego TKKF. Miejsce na podium zajęły Maja Żmuda oraz Dagmara Dziuk.

2015-04-15 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Kenia bezkonkurencyjna w biegu ulicami Jastrzębia

502 biegaczy wystartowało w biegu ulicznym "Jastrzębska Dziesiątka". Wygrał Kenijczyk Rop Abel Kibet. Z Polaków najwyżej był Krzysztof Szymanowski z Wielkopolski.

2014-09-24 06:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
Dagmara Dziuk w środku
0

Dagmara Dziuk coraz szybsza. Jest mistrzynią Śląska

Sezon lekkoatletyczny w pełni, a Dagmara Dziuk osiągnęła wysoką formę. Zawodniczka Klubu Biegacza Jastrzębie-Zdrój jest w krajowej czołówce. W mistrzostwach Polski w biegu górskim zajęła 6. miejsce.

2014-06-20 10:00 Autor: mkor, źródło: Klub Biegacza Jastrzębie-Zdrój
0

30 biegaczy z Jastrzębia vs. 10 km w Żorach. Mamy wyniki

Mocna ekipa mieszkańców naszego miasta wystartowała w VI Żorskim Biegu Ulicznym. Sprawdziliśmy kto i z jakim skutkiem.

2013-10-18 00:00 Autor: mkor, źródło: MOSiR Żory
KB MOSiR: D. Dziuk po raz kolejny pobiła rekord
0

Zawodniczka Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie po raz trzeci w tym roku poprawiła swój rekord życiowy na dystansie 10 kilometrów.

2011-07-03 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: kbmosir.neh.pl