III liga

GKS 1962 Jastrzębie w 1/8 Pucharu Polski!
0

GKS 1962 Jastrzębie pokonał w meczu na własnym stadionie zespół Radomiaka Radom i awansował do 1/8 Pucharu Polski, gdzie zagra z zespołem z Ekstraklasy.

2016-08-12 08:25 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
III liga: GKS 1962 obejmuje przewodnictwo w tabeli
0

Inauguracja sezonu 2016/17 na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu-Zdroju wypadła okazale. Podopieczni Jarosława Skrobacza, dzięki bramce Kamila Szymury z 29. minuty gry, pokonali beniaminka rozgrywek, drużynę Unii Turza Śląska.

2016-08-09 09:00 Autor: ps, źródło: GKS 1962
Już jutro kolejny mecz piłkarskiej III ligi. GKS 1962 podejmie u siebie lidera
0

W sobotę 6 sierpnia rozegrane zostanie spotkanie 2. kolejki piłkarskiej III ligi, w której GKS 1962 Jastrzębie podejmie lidera tabeli - Unię Turza Śląska.

2016-08-05 11:00 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
III liga: udana inauguracja GKS-u 1962 Jastrzębie
0

GKS 1962 Jastrzębie pokonał w inauguracyjnym meczu wyjazdowym III ligi drużynę KGHM ZANAM Polkowice 2:1. Decydujący gol padł w ostatniej minucie.

2016-08-01 11:00 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
Nowy sezon III ligi rusza. GKS 1962 zagra z Polkowicami
0

Przed nami inauguracja trzecioligowych rozgrywek piłki nożnej. Zespół GKS-u 1962 Jastrzębie swoje pierwsze spotkanie rozegra 30 lipca na wyjeździe z druzyną KGHM ZANAM Polkowice.

2016-07-29 16:00 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
GKS 1962 Jastrzębie pewnie pokonał w meczu sparingowym Unię Turzę Śląską 4:1
0

GKS 1962 Jastrzębie pewnie pokonuje beniaminka III ligi w pierwszym sparingu

W rozegranym 12 lipca meczu sparingowym zespół GKS-u 1962 Jastrzębie wysoko pokonał beniaminka III ligi - Unię Turzę Śląską.

2016-07-13 12:23 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
Zawodnicy GKS-u 1962 Jastrzębie pokonali na wyjeździe drużynę rezerw Ruchu Chorzów 1:0
0

Zwycięstwo GKS-u 1962 Jastrzębie. Już w najbliższą środę kolejny mecz ligowy

Niezwykle ważne punkty w kontekście utrzymania zdobyli piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie, którzy w sobotnie popołudnie pokonali na wyjeździe rezerwy Ruchu Chorzów. Jedynego gola w meczu zdobył w 81. minucie Damian Zajączkowski.

2016-05-23 10:05 Autor: ps, źródło: materiały prasowe
GKS 1962 Jastrzębie po zwycięstwie 3:2 nad Szombierkami Bytom utrzymuje trzypunktową przewagę nad strefą spadkową
0

GKS 1962 Jastrzębie nadal nad strefą spadkową. Siódmy mecz Granicy Ruptawa z rzędu bez porazki

W meczu 26. kolejki III ligi opolsko-śląskiej GKS 1962 Jastrzębie pokonał rywala z Bytomia i utrzymał trzypunktową przewagę nad strefą spadkową. W IV lidze Granica Ruptawa rozegrała siódmy z rzędu mecz bez porażki.

2016-05-16 10:40 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie / mat. pras.
GKS 1962 Jastrzębie zremisował w ciężkim meczu z liderem rozgrywek. Jastrzębianie utrzymują miejsce ponad strefą spadkową
0

GKS 1962 Jastrzębie remisuje z liderem. Grały także kluby niższych lig

W minionej kolejce GKS 1962 Jastrzębie, po wyjazdowym starciu z liderem, wywiózł z Opola cenny punkt. Mecze ligowe rozegrały także Granica Ruptawa i Zryw Bzie.

2016-04-18 10:30 Autor: ps, źródło: mat. pras.
Jastrzębski GKS 1962 zremisował mecz ligowy z niżej notowanym LKS-em Czaniec. W następnej kolejce jastrzębianie zagrają z wiceliderem
0

Ligowy remis GKS-u 1962 Jastrzębie. W następnej kolejce mecz z wiceliderem

Tylko jeden punkt zdobyli piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie w spotkaniu przeciwko LKS-owi Czaniec. Po bezbarwnej pierwszej połowie i dwóch bramkach w drugiej spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. W najbliższą sobotę mecz z wiceliderem - Rekordem Bielsko-Biała.

2016-03-28 09:00 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie