III liga

Stal poległa w Jastrzębiu. Wysoka wygrana w meczu na szczycie
0

GKS 1962 Jastrzębie pokonał zespół Stal Brzeg 3:0. Jastrzębianie umocnili się na pozycji lidera i mają już 5 punktów przewagi nad zespołem z Brzegu.

2016-10-30 08:00 Autor:
Mecz na szczycie. Do Jastrzębia przyjeżdża Stal Brzeg
0

Już w sobotę, 29 października o godz. 14 na boisku przy Harcerskiej czeka nas starcie najlepszych do tej pory drużyn III grupy III ligi. Lider rozgrywek, GKS 1962 Jastrzębie podejmuje Stal Brzeg.

2016-10-28 14:15 Autor:
III liga: derby dla GKS-u. Jastrzębianie znowu liderem
0

W meczu 12. kolejki III ligi GKS 1962 Jastrzębie pokonał Pniówek Pawłowice Śląskie 4:1. Mimo wyniku 0:1 do przerwy, w drugiej połowie nasz zespół zagrał skuteczniej, zdobywając cztery bramki. Tym samym zdobył trzy punkty i wrócił na fotel lidera tabeli.

2016-10-17 16:15 Autor: df, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
GKS 1962 Jastrzębie wraca do rozgrywek ligowych. Jutro mecz z Rekordem Bielsko-Biała
0

W dziesiątej kolejce III ligi GKS 1962 Jastrzębie zagra u siebie z Rekordem Bielsko-Biała. Zespoły rywalizowały ze sobą już wiele razy. Kto tym razem będzie górą?

2016-09-30 19:00 Autor: df, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
Tylko remis GKS-u z ostatnim w tabeli Górnikiem Wałbrzych
0

W 9. kolejce rozgrywek III ligi drużyna GKS-u 1962 Jastrzębie zremisowała na wyjeździe z Górnikiem Wałbrzych 0:0. W sytuacjach bramkowych piłkarzom nie pomagała pogoda. Przez 90 minut padał deszcz.

2016-09-19 16:15 Autor: df, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
III liga: GKS ratuje zwycięstwo w ostatnich minutach meczu
0

GKS 1962 Jastrzębie dopisuje do swojego konta kolejne trzy punkty. Po ciężkim meczu jastrzębianie pokonali Falubaz Zielona Góra 2:1, a bohaterem meczu został Daniel Szczepan, który zdobył zwycięskiego gola w 87. minucie spotkania, w efekcie czego GKS pozostaje liderem tabeli.

2016-09-12 08:00 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
III liga: GKS 1962 kontynuuje świetną passę
0

Piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie pewnie pokonali w wyjazdowym meczu 7. kolejki Ruch Zdzieszowice i pozostają liderem rozgrywek.

2016-09-05 18:00 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
III liga: GKS 1962 Jastrzębie liderem tabeli
0

GKS 1962 Jastrzębie dopisuje kolejne trzy punkty do swojego konta! Po świetnej pierwszej połowie, w której klasycznym hat-trickiem w zaledwie pięć minut popisał się Wojciech Caniboł, jastrzębianie pokonali Śląsk II Wrocław 4:2 i awansowali na pierwsze miejsce w tabeli.

2016-08-29 08:00 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
III liga: seria meczów bez porażki GKS-u 1962 Jastrzębie trwa
0

W wyjazdowym meczu piątej kolejki III ligi GKS 1962 Jastrzębie zmierzył się z Piastem Żmigród. Jastrzębianie zwyciężyli, czym przedłużyli passę meczów ligowych bez porażki do pięciu.

2016-08-22 12:35 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
III liga: GKS 1962 podzielił się punktami z Olimpią
0

W miniony weekend piłkarze GKS-u 1962 zremisowali mecz ligowy przeciwko drużynie Olimpii Kowary.

2016-08-15 09:40 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie