1

1170 nowych krzesełek zainstalowano w czarnych i zielonych barwach na jastrzębskim Stadionie Miejskim. Wypełniły one dwa centralne sektory trybun.

2019-07-15 11:45 Autor: MK
0

Wczoraj przed godziną 15 doszło do pożaru samochodu w Galerii Jastrzębie. W wyniku dużego zadymienia ewakuowano około 450 osób.

2018-02-15 10:53 Autor: ds
Prezydent Hetman ma nowego pełnomocnika
2

Izabela Grela została Pełnomocnikiem Prezydenta Miasta ds. Rozwoju Gospodarczego i Przedsiębiorczości.

2018-02-12 15:54 Autor: ww
LM: Jastrzębski Węgiel zgarnia trzy punkty!
0

Pierwsze spotkanie w Lidze Mistrzów i pierwsze zwycięstwo! Jastrzębski Węgiel w dobrym stylu pokonał ekipę z Berlina 3:0.

2017-12-06 22:04 Autor: gs
3 medale dla pływaków H2O na Mistrzostwa Śląska w pływaniu 10-latków
0

Udany start na Mistrzostwach Śląska w pływaniu mają za sobą 10-latkowie z jastrzębskiego klubu H2O. Dwa srebrne i jeden brązowy medal zdobyła Natalia Grech.

2017-12-01 10:06 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
26 złotych medali dla KS Nautilius w zawodach pływackich
0

W miniony weekend basen „Laguna” był miejscem jednej z najważniejszych imprez pływackich. To właśnie w Jastrzębiu-Zdroju odbył się Finał Klubowego Pucharu Polski w pływaniu w płetwach.

2017-11-30 20:32 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Jastrzębski Węgiel zakończył współpracę z Klubem Kibica!
1

Jastrzębski Węgiel w niedzielę pokonał Omonię Nikozję 3:0 i awansował do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Więcej emocji wśród kibiców i komentatorów siatkówki nie wzbudził jednak powrót Pomarańczowych na międzynarodowe parkiety, lecz konflikt na linii Klub Kibica – prezes Adam Gorol.

2017-11-13 19:17 Autor: gs, pww
Pomarańczowi triumfują w pierwszym spotkaniu z Nikozją!
0

Jastrzębski Węgiel zaliczył udany start w rundzie wstępnej Ligi Mistrzów. Pomarańczowi pokonali mistrza Cypru – Omonię Nikozję 3:0. Rewanż już w niedzielę w Jastrzębiu.

2017-11-08 20:28 Autor: gs
Znakomite rozpoczęcie sezonu jastrzębskich pływaków i 54 medale.
0

Szereg imponujących wyścigów zaprezentowali młodzi pływacy z Klubu Pływackiego H2O Jastrzębie-Zdrój, w trakcie 7 różnych zawodów, które odbywały się we wrześniu i w październiku.

2017-11-07 18:45 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Jastrzębski Węgiel: Szybkie 3:0 z Lubinem
0

Jastrzębski Węgiel efektownie rozprawił się z Cuprum Lubin 3:0. Statuetka MVP spotkania powędrowała w ręce Macieja Muzaja.

2017-11-04 19:06 Autor: gs