Kamil Duda

GKS 1962 Jastrzębie przegrał na wyjeździe z Szombierkami Bytom 1:2
0

Jastrzębski GKS 1962 przegrywa w końcówce. Zobacz tabelę III ligi

W meczu III ligi opolsko-śląskiej GKS 1962 Jastrzębie przegrał na wyjeździe z Szombierkami Bytom 1:2. Zadecydowało ostatnie dziesięć minut meczu.

2015-10-19 07:00 Autor: ps, źródło: mat. prasowe
0

Zaczęli od pucharowej wygranej. Jak spiszą się w lidze?

W sobotę GKS 1962 Jastrzębie rozpoczyna batalię w IV lidze. Na razie podopieczni Grzegorza Łukasika zanotowali imponujący start sezonu, pokonując Płomień Czuchów 9-2. Mecz rozegrano w ramach podokręgowego pucharu Polski.

2013-08-09 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
0

GKS pewnie wygrywa z Katowicami

Piłkarze GKS Jastrzębie odnieśli drugie zwycięstwo z rzędu. Tym razem na własnym boisku pokonali GKS II Katowice 2:0.

2013-05-05 00:00 Autor: mw
0

GKS remisuje z Naprzodem Rydułtowy

GKS 1962 Jastrzębie w spotkaniu 27. kolejki drugiej grupy śląskiej IV ligi zremisował na własnym boisku z Naprzodem Rydułtowy 1:1. Bramkę dla jastrzębian strzelił w 53. minucie Kamil Duda, a 17 minut później wyrównał Patryk Organista.

2012-05-26 00:00 Autor: gs