Liga Mistrzów siatkarzy

Liga Mistrzów: Jastrzębski pewnie melduje się w półfinale
0

Jastrzębski Węgiel po pewnym triumfie w Niemczech, w rewanżowym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów u siebie podejmował VfB Friedrichshafen. Górniczą drużynę od awansu do półfinału dzieliły dwa wygrane sety, co miało być i było formalnością.

2023-03-16 13:00 Autor: lk
Liga Mistrzów: Jastrzębski zdemolował niemiecki VfB w pierwszym ćwierćfinale
0

Jastrzębski Węgiel w prestiżowych rozgrywkach Ligi Mistrzów jest już w ćwierćfinale, w którym po raz kolejny - był to rywal grupowy — zmierzył się z niemieckim VfB Friedrichshafen. Dwa mecze grupowe padły łupem jastrzębskiego, który również w dwumeczu ćwierćfinałowym był pewnym faworytem. Pierwsze spotkanie tego etapu rozgrywek odbyło się w Niemczech. Polska drużyna rozgromiła rywali, bawiąc się własną grą.

2023-03-10 15:00 Autor: lk
LM: Emocji nie brakowało. Trzysetowy bój na korzyść Jastrzębskiego Węgla
0

Ostatni mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów Jastrzębski Węgiel rozegrał we własnej hali, podejmując niemiecki VfB Friedrichshafen.

2023-01-27 11:00 Autor: lk
Szybki mecz Jastrzębskiego w Serbii. W nagrodę awans do ćwierćfinału!
0

Jastrzębski Węgiel był faworytem meczu z serbską drużyną Vojvodina NS Seme, którą w pierwszej rundzie meczów grupowych pokonał u siebie 3:0. Zwycięstwo w Nowym Sadzie za trzy punkty przypieczętowało awans śląskiej ekipy do ćwierćfinału Ligi Mistrzów, na jedna kolejnę przed końcem fazy grupowej.

2023-01-12 11:00 Autor: lk
Jastrzębski Węgiel zagra w Serbii. Stawką meczu ćwierćfinał Ligi Mistrzów
0

Pora na Ligę Mistrzów siatkarzy. Jastrzębski Węgiel w środę może zapewnić sobie awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Warunek? Pokonać mistrza Serbii.

2023-01-10 09:00 Autor: lk
Liga Mistrzów: Kolejne trzy punkty Jastrzębskiego Węgla
0

W meczu 4. kolejki siatkarskiej Ligi Mistrzów zawodnicy Jastrzębskiego Węgla pewnie pokonali na własnej arenie mistrza Francji - Montpellier HSC VB. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla gospodarzy. Z kompletem punktów jastrzębianie liderują w grupie "A" siatkarskiej Ligi Mistrzów.

2022-12-14 11:00 Autor: kb, źródło: jastrzebskiwegiel.pl
Wygrana w Lidze Mistrzów. Jastrzębski liderem grupy
0

Mimo porażki w pierwszym secie Jastrzębski Węgiel zdołał odwrócić losy meczu i pewnie pokonał niemiecki VfB Friedrichshafen 3:1 w meczu 3. kolejki Ligi Mistrzów. Jastrzębianie z kompletem punktów umocnili się na pozycji lidera.

2022-11-30 13:00 Autor: kb, źródło: jastrzebskiwegiel.pl
0

Syberia nie dla Jastrzębskiego Węgla

Jastrzębski Węgiel bezradny w Rosji. Nasz zespół uległ Lokomotiwowi Nowosybirsk 0:3 (16:25, 23:25, 15:25) w meczu grupy B Ligi Mistrzów.

2014-12-19 05:30 Autor: mkor, źródło: JW