Robert Kalaber

W niedzielę 3 stycznia JKH GKS Jastrzębie jedzie do Tychów na mecz Polskiej Hokej Ligi
0

Już jutro hokeistów JKH czeka mecz wyjazdowy w ramach Polskiej Hokej Ligi

W niedzielę 3 stycznia hokeiści JKH GKS Jastrzębie pojadą do Tychów na mecz wyjazdowy Polskiej Hokej Ligi.

2016-01-02 12:00 Autor: ps, źródło: mat. prasowe
JKH przegrał po rzutach karnych w meczu wyjazdowym Polskiej Hokej Ligi z zespołem TatrySki Podhale Nowy Targ
0

JKH przegrywa w Nowym Targu po rzutach karnych

Z lekkim niedosytem opuszczają Nowy Targ hokeiści JKH GKS Jastrzębie, którzy drugi raz w tym sezonie przegrali na terenie Szarotek po rzutach karnych (4:5). Nie byłyby one konieczne, gdyby nie feralna 58. minuta, w której gospodarze wykorzystali błąd defensywy JKH i wyrównali stan meczu.

2015-12-23 11:00 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS Jastrzębie przegrał na Jastorze 2:3 z zespołem z Sanoka. W piatek 11 grudnia mecz na wyjeździe z Unią Oświęcim
0

Porażka JKH w meczu z Sanokiem. W piątek wyjazdowe starcie z Unią Oświęcim

Po zwycięstwie z GKS-em Tychy w rzutach karnych hokeiści JKH GKS Jastrzębie podejmowali na Jastorze drużynę Ciarko PBS Bank STS Sanok. Z tego pojedynku zwycięsko już jednak nie wyszli.

2015-12-09 13:30 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Po zaciętym pojedynku JKH GKS Jastrzębie przegrał w Krakowie z Comarchem Cracovia 2:3
0

JKH: minimalna porażka po zaciętym pojedynku. Dziś mecz z Nowym Targiem

Bez punktów, ale z podniesioną głową opuszczają Kraków hokeiści JKH GKS Jastrzębie, którzy po niezwykle zaciętym i pełnym zwrotów akcji pojedynku ulegli Pasom 2:3. Teraz jastrzębian czeka seria trzech meczów przed własną publicznością, którą rozpocznie wtorkowy mecz z Podhalem.

2015-12-01 11:15 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Bramkarz JKH zachował czyste konto w wygranym 4:0 meczu z Unią Oświęcim
0

JKH zwycięża na Jastorze z czystym kontem

Bez większych komplikacji przebiegł piątkowy mecz z Unią Oświęcim, w którym JKH GKS Jastrzębie pewnie pokonał zespół z Małopolski 4:0. Gole dla miejscowych zdobywali kolejno: Mateusz Danieluk, Tomáš Semrád, Michal Plichta oraz Łukasz Nalewajka.

2015-11-28 16:30 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
GKS Tychy 4:2 JKH GKS Jastrzębie. 27 listopada mecz z Unią Oświęcim
0

JKH przegrywa z Mistrzem Polski. Już dziś mecz na Jastorze

W zaległym meczu 23. kolejki hokeiści JKH GKS Jastrzębie przegrali ze świeżo upieczonym finalistą Pucharu Kontynentalnego i Mistrzem Polski 2:4. Gole dla JKH zdobyli Richard Bordowski oraz Leszek Laszkiewicz. Już dziś jastrzębianie wrócą na własne lodowisko, gdzie podejmą Unię Oświęcim.

2015-11-27 11:45 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS Jastrzębie zwyciężył w Sanoku po rzutach karnych i dramatycznym pościgu za rywalem
0

Udany pościg jastrzębskich hokeistów. Zadecydowały karne

Z dalekiej podróży wrócili w niedzielny wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Po dwóch tercjach wicemistrz przegrywał już 1:5, ale podopieczni Roberta Kalábera walczyli dzielnie do ostatniej minuty.

2015-11-23 17:30 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH wygrał na Jastorze 5:2 z Zagłębiem Sosnowiec. Ostatecznie jastrzębianie zajęli 4. miejsce w sezonie 2015/2016
0

Zwycięstwo JKH na Jastorze. Już jutro jastrzębianie zagrają w katowickim spodku

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie zwyciężyli na własnym lodowisku z HK Zagłębie Sosnowiec. Jastrzębianie jutro rozegrają powtórzony mecz z Polonią Bytom...w katowickim spodku!

2015-11-16 10:00 Autor: ps, źródło: JKH, mat. pras.
Dziura w bandzie spowodowała przerwanie meczu między JKH GKS Jastrzębie i Polonią Bytom
0

Mecz JKH przerwany po sześciu minutach. Dziś na Jastorze ostatnie spotkanie sezonu

Mecz TMH Polonia Bytom z JKH GKS Jastrzębie trwał niewiele ponad sześć minut. Wszystko zaczęło się po ataku bez krążka na Łukasza Nalewajkę, który uderzył głową w bandę i stracił na chwilę przytomność.

2015-11-15 09:15 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS Jastrzębie wygrał w ten weekend dwa mecze ligowe
0

Drugie zwycięstwo JKH w ten weekend. Jak wygląda ligowa tabela?

Komplet punktów wywieźli z Sosnowca hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Po dwóch golach niedawno pozyskanego Patrika Stantiena i trafieniach Radosława Nalewajki oraz Mateusza Danieluka wicemistrz Polski pokonał Zagłębie 4:1.

2015-10-05 12:00 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie