Roberto Piazza

0

Jastrzębski Węgiel zaznaje smaku porażki

Jastrzębski Węgiel zakończył swoją serię zwycięstw podczas sobotniego meczu w Radomiu. Wojskowi tego dnia byli zdecydowanie lepsi, o czym przekonuje wynik meczu (3:0).

2015-02-02 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

JW awansuje do play-off Ligi Mistrzów!

Jastrzębski Węgiel pokonał mistrzów Hiszpanii CAI Teruel 3:0 w ramach fazy grupowej Ligi Mistrzów. Tym samym znalazł się wśród najlepszych dwunastu zespołów z całej Europy.

2015-01-28 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Jastrzębski Węgiel kolejny raz zwycięski

W niedzielne popołudnie Jastrzębski Węgiel zmierzył się z AZS Politechnika Warszawska i pewnie wygrał nie przegrywając ani jednego seta (3:0).

2015-01-25 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Wysoka forma siatkarzy

To był trzeci ligowy mecz w tym roku i trzeci wygrany. Tym razem Jastrzębski Węgiel we własnej hali wygrał 3:0 z Indykpolem AZS Olsztyn. Znowu zabrakło Zbigniewa Bartmana.

2015-01-18 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Siatkarze żegnają rok bolesną porażką przed własnymi kibicami

Lider za mocny. Resovia Rzeszów wygrała w hali Jastrzębskiego Węgla z drużyną Roberto Piazzy 3:0. To była bolesna lekcja dla naszych siatkarzy. To, co miało miejsce w ostatnim secie, nazwać można upokorzeniem.

2014-12-29 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Syberia nie dla Jastrzębskiego Węgla

Jastrzębski Węgiel bezradny w Rosji. Nasz zespół uległ Lokomotiwowi Nowosybirsk 0:3 (16:25, 23:25, 15:25) w meczu grupy B Ligi Mistrzów.

2014-12-19 05:30 Autor: mkor, źródło: JW
MVP meczu - Zbigniew Bartman
0

Bartman najlepszy, Jastrzębski minimalnie zwycięża

Niewiele brakowało, a na parkiecie w Bielsku-Białej miałaby miejsce spora niespodzianka. Ostatecznie, po tie-breaku, Jastrzębski wygrał jednak z tamtejszym BBTS.

2014-12-08 00:00 Autor: mkor, źródło: Jastrzębski Węgiel
W meczu z Rosjanami nasi siatkarze zbyt wielu powodów do radości nie mieli
0

Jastrzębski jednak przegrywa w Lidze Mistrzów

Znalazła się wreszcie drużyna, która pokonała Jastrzębski Węgiel w Lidze Mistrzów. To rosyjski Lokomotiw Nowosybirsk.

2014-12-04 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Dużo pracy, mało czasu. Jastrzębski przegrywa drugi raz z rzędu.

- Musimy nauczyć się grać w trudnych momentach - mówił na pomeczowej konferencji trener Jastrzębskiego Węgla - Robert Piazza. Tym razem jego podopieczni przegrali we własnej hali z LOTOSEM Trefl Gdańsk 2:3.

2014-11-27 17:51 Autor: mkor, źródło: JW
Michał Łasko nie spodziewał się tak szybkiej przeprawy w Hiszpanii
0

Hiszpania: bezdyskusyjne zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla

14-godzinna podróż ich nie zmęczyła. A przynajmniej nie na tyle, by mieli przegrać swój pierwszy mecz w tegorocznej Lidze Mistrzów. Jastrzębski Węgiel wygrał na wyjeździe z CAI Teruel bez straty seta.

2014-11-06 00:00 Autor: mkor, źródło: JW