Sport

Siatkarki z Jastrzębia w ćwierćfinale Mistrzostw Polski!
0

Siatkarki JKS SMS Jastrzębie, a jednocześnie uczennice Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębiu-Zdroju awansowały do 1/4 finału Mistrzostw Polski!

2024-03-27 17:00 Autor: KB
Juniorki młodsze JKS SMS Jastrzębie wicemistrzyniami województwa śląskiego
0

Juniorki młodsze drużyny JKS SMS Jastrzębie zostały wicemistrzyniami Śląska w siatkówce. Teraz pora na walkę w Mistrzostwach Polski!

2024-02-22 17:00 Autor: kb
Sukces młodych siatkarek. Dwie drużyny zagrały w I lidze!
0

To historyczny wynik zespołów JKS SMS Jastrzębie. Dwie drużyny młodziczek rozegrały swoje mecze na szczeblu I ligi młodziczek!

2023-12-14 19:00 Autor: kb
Wraca Ekstraliga. Dziś JKH podejmie Ciarko Sanok
0

Za nami jedna z najdłuższych przerw w sezonie 2023/24. Hokeiści JKH GKS Jastrzębie po raz ostatni grali o ekstraligowe punkty na początku miesiąca, czyli ponad dwa tygodnie temu. Czas jednak wracać do walki w Tauron Hokej Lidze. W piątek o godz. 18:00 podopieczni Roberta Kalabera podejmą Marmę Ciarko STS Sanok. Spotkanie odbędzie się w Jastrzębiu-Zdroju.

2023-11-17 15:00 Autor: kb
Cenny punkt w Częstochowie. GKS remisuje ze Skrą (0:0)
0

W meczu 11. kolejki II Ligi GKS Jastrzębie zremisował na wyjeździe ze Skrą Częstochowa 0:0.

2023-10-02 13:00 Autor: KB
Wygrana jastrzębskich hokeistów w pierwszym sparingu przed nowym sezonem
0

Pierwszy sparing przed zbliżającym się sezonem 2023/2024 TAURON Hokej ligi skończył się zwycięstwem hokeistów z Jastrzębia. Mecz z Zagłębiem Sosnowiec zakończył się wynikiem 4:2.

2023-08-10 14:30 Autor: as
Można starać się o pieniądze na sport
1

Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój ogłasza drugi nabór wniosków o przyznanie dotacji na wsparcie zadania z zakresu finansowania rozwoju sportu na 2020 r.

2020-10-30 10:23 Autor: mk, źródło: UM Jastrzębie
Taki mecz! Takie zwycięstwo! Kazań nasz
0

W zaległym meczu pierwszej kolejki Ligi Mistrzów Jastrzębski Węgiel pokonał jedną z najlepszych drużyn na świecie – Zenit Kazań. W decydującym secie jastrzębska drużyna obroniła aż pięć piłek meczowych!

2020-01-20 09:53 Autor: AB, materiały prasowe
Osobowości siatkówki - mają powód do dumy
0

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel może mieć powody do dumy. Właśnie ogłoszono wyniki plebiscytu Śląskiego Związku Piłki Siatkowej.

2020-01-18 09:02 Autor: AB, materiały prasowe