Tie-break

Jastrzębski Węgiel przegrał w tie-breaku z drużyną AZS-u Politechnika Warszawska. Już 6 kwietnia kolejny mecz ligowy Pomarańczowych
0

Jastrzębski Węgiel przegrywa w tie-breaku. Już jutro mecz w Radomiu

W sobotnim meczu ligowym drużyna Jastrzębskiego Węgla doprowadziła do dziesiątego tie-breaka w sezonie. Tym razem nie udało się jastrzębianom wyjść z niego zwycięsko.

2016-04-05 10:40 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel zwyciężył na wyjeździe po tie-breaku 3:2 z AZS-em Częstochowa
0

Jastrzębski Węgiel wygrywa emocjonujące starcie w Częstochowie

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla wrócili z meczu w Częstochowie z tarczą. Po dwóch przegranych setach zmobilizowali się, by ostatecznie wygrać po tie-breaku 3:2.

2016-02-28 12:00 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 2:3
0

Czwarty tie-break Jastrzębskiego Węgla z rzędu. Mistrz Polski pokonany

Jastrzębski Węgiel zwyciężył na wyjeździe 3:2 z mistrzem Polski Asseco Resovią Rzeszów. To czwarty mecz sezonu i czwarty tie-break jastrzębian, którzy przyzwyczaili już kibiców do dramaturgii.

2015-11-16 14:30 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel wygrał 3:2 z Indykpolem AZS Olsztyn w II kolejce Plus Ligi
0

Jastrzębski Węgiel po raz kolejny zwycięża w tie-breaku

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla wygrali drugi mecz w bieżącym sezonie Plus Ligi. Spotkanie z Indykpolem AZS Olsztyn ponownie rozstrzygnął tie-break, a MVP został Michał Masny.

2015-11-09 10:00 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel, mat. pras.
Jastrzębski Węgiel zwyciężył na inaugurację sezonu z MKS-em Będzin 3:2
0

Jastrzębski Węgiel wygrywa na inaugurację sezonu

W pierwszym meczu nowego sezonu siatkarskiej Plus Ligi drużyna Jastrzębskiego Węglu pokonała po zaciętym meczu rywala z Będzina 3:2. Rozgrywki powróciły w nowej odsłonie po kilkumiesięcznej przerwie.

2015-11-04 07:30 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel