Trefl Gdańsk

0

Wygrana siatkarzy w Gdańsku. Powrót Wojtaszka

Prawdziwy charakter pokazali zawodnicy z Jastrzębia. Mimo epidemii grypy w zespole, pokonali na wyjeździe 3:1 Lotos Trefl Gdańsk.

2012-12-16 00:00 Autor: lk
0

Jastrzębski Węgiel lepszy od Trefla

Jastrzębska drużyna świetnie zaprezentowała się przed własną publicznością w meczu z Lotosem Trefl Gdańsk. Trzy punkty powędrowały na konto Jastrzębskiego Węgla a zespół z Gdańska nie ugrał nawet seta.

2012-10-20 00:00 Autor: Lucyna Kebsol
Russell Holmes (z prawej) poprowadził zespół Jastrzębskiego Węgla do zwycięstwa
0

Jastrzębski nie daje szans Treflowi Gdańsk

Wynikiem 3:0 zakończył się mecz pomiędzy Jastrzębskim Węglem a Lotosem Trefl Gdańsk. Jedynie w drugim secie gdańszczanie nawiązali walkę z gospodarzami doprowadzając do gry na przewagi. MVP meczu został Russel Holmes.

2012-02-04 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

Beniaminek z Gdańska kolejnym rywalem Jastrzębskiego

Kolejnym ligowym rywalem Jastrzębskiego Węgla będzie beniaminek PlusLigi, Trefl Gdańsk. Drużyna z Pomorza to ostatni zespół w tabeli i w starciu z Jastrzębiem są raczej na straconej pozycji.

2012-02-03 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

Jastrzębski Węgiel: udany powrót na ligowe parkiety

Jastrzębski Węgiel 3:0 pokonał beniaminka PlusLigi z Gdańska. W Ergo Arenie zdecydowanie lepiej zaprezentowali się goście dzięki czemu udanie powrócili do rozgrywek ligowych po występie na Klubowych Mistrzostwach Świata.

2011-10-18 10:00 Autor: Mateusz Matkowski