Medale i nowe rekordy Polski. Kolejne znakomite występy jastrzębskich pływaczek

2015-07-12, Autor: mkor, źródło: mat. pras.
Zawodniczki KS Nautilus Jastrzębie wystartowały w Mistrzostwach Europy w pływaniu w płetwach, które odbyły się w Belgradzie.

Amelia Pisarczyk wywalczyła trzy brązowe medale w wyścigach na 50, 100 oraz 200m Bi-Fins. Jej klubowa koleżanka, Zuzanna Rzepka pokonała dystans 100m pod wodą z czasem 0:42,61 i zakwalifikowała się do finału poprawiając jednocześnie rekord Polski.Sztafeta dziewcząt 4x100m po powierzchni w składzie: Kinga Małachowska (UKS Delfinek Chodież), Amelia Pisarczyk, Zuzanna RzepkaJulia Małachowska (UKS Delfinek Chodież) zajęła ostatni stopień podium i poprawiła po raz kolejny rekord polski juniorek i seniorek.