Orientaliści z Jastrzębia: czas podsumowań. Kto najlepszy?

2013-12-07, Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
Klubowy Puchar Śląska w tym roku dobiegł końca. W klasyfikacji drużynowej ZSZ Jedynka zajęła II miejsce, natomiast indywidualnie, w poszczególnych kategoriach wiekowych, zwyciężyło aż 6 zawodników z Jastrzębia.

Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych zdobyli: Julia Papszun (K 10), Sabina Bodzek (K14), Jarosław Borgiel (M 16), Marcin Pasek (M 18), Krzysztof Masny (M 35), Grzegorz Pipiro (M 55)Oprócz tej szóstki, na podium znalazło się jeszcze dziesięciu innych reprezentantów ZSZ-Jedynki. Na drugim miejscu rywaliację zakończyli: Krystyna Mastela (K 14), Kinga Harasymiuk (K 16), Martyna Makuła (K20), Joanna Papszun (K 35), Grażyna Pipiro (K 55), Masztalski Paweł (M 21), Łukasz Kołeczko (M 35).

Natomiast na najniższym szczeblu podium stanęli: Zuzanna Warmus (K 21), Artur Tomanek (M 35), Rafał Mastela (M 40).

Orientaliści z Jasdtrzębia uplasowali się też na drugim miejscu w klasyfikacji drużynowej. Ustąpil jedynie UKS Komecie z Gliwic, a wyprzedzili, także gliwicki, MUKS