Pływanie: klubowy Puchar Polski wrócił do Jastrzębia

2014-12-02, Autor: mkor, źródło: mat. pras.
Pływacy KS Nautilus wywalczyli klubowy Puchar Polski. Zawodnicy zdołali poprawić klubowe rekordy, a Balbina Sikora ustanowiła rekord Polski. Rywalizacja miała miejsce w Toruniu.

Nautilus zdobył Puchar Polski bo miał po trzech rundach najwięcej punktów w ogólnej klasyfikacji. Na drugim miejscu uplasował się klub z Torunia - Laguna 24, a trzecia lokata przypadła UKS Delfinek Chodzież.

Balbina Sikora rekord kraju wywalczyła na dystansie 100 m BF z czasem 0:57,88. Sikora poprawiła też rekord klubu na 200 metrów, uzyskując czas 2:08,31. Ponadto dotychczasowe rekordy Nautilusa bili jeszcze: