Remis z sąsiadem z tabeli. GKS podzielił się punktami z Pogonią Siedlce (1:1)

2023-04-04, Autor: KB

W meczu 25. kolejki II ligi piłkarze GKS-u Jastrzębie zmierzyli się na wyjeździe z Pogonią Siedlce.

W sobotę (1 kwietnia) rywalizowali ze sobą sąsiedzi z ligowej tabeli. Wszystkim wydawało się, że do przerwy na tablicy świetlnej pozostanie wynik 0:0, ale w 45. minucie bramkę zdobył Dariusz Kamiński i to GKS schodził do szatni prowadząc.

W drugiej odsłonie gry, w 72. minucie bramką odpowiedzieli gospodarze i mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Pogoń Siedlce - GKS Jastrzębie 1:1 (0:1)
0:1 - Dariusz Kamiński 45’
1:1 - Cezary Bujalski 72’

Pogoń Siedlce: Maciej Kikolski - Przemysław Misiak, Tomasz Lewandowski, Maciej Wichtowski, Krystian Miś, Marcinho (58. Cezary Bujalski), Ernest Dzięcioł, Bartosz Wicenciak (46. Kamil Włodyka, 90. Jakub Sinior), Damian Szuprytowski, Cezary Demianiuk, Mateusz Majewski.

GKS Jastrzębie: Michał Antkowiak - Bartosz Boruń, Sebastian Golak, Dawid Witkowski, Joao Guilherme, Dariusz Kamiński (85. Farid Ali), Przemysław Lech, Daniel Szymczak (67. Krystian Mucha), Ricardo Vaz, Kacper Zych, Daniel Stanclik (85. Nataniel Wybraniec).

GKS zajmuje obecnie 11. miejsce w ligowej tabeli. Kolejny mecz już w czwartek (6 kwietnia) przy Harcerskiej. O godzinie 16:00 GKS podejmie Kotwicę Kołobrzeg. Pełna fotogaleria z meczu tutaj.