2 liga polska

Radunia za mocna. GKS przegrywa w Stężycy (3:0)
0

GKS Jastrzębie w meczu 29. kolejki II Ligi uległ na wyjeździe Raduni Stężyca 0:3.

2024-04-23 13:00 Autor: kb
Pełen emocji mecz przy Harcerskiej. GKS pokonuje rezerwy ŁKS-u (3:2)
0

Za nami pełen emocji mecz przy Harcerskiej. Piłkarze GKS-u Jastrzębie podejmowali w niedzielę ŁKS II Łódź. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:2.

2023-11-14 13:00 Autor: kb
Z Chojnic na tarczy. Chojniczanka minimalnie lepsza (1:0)
0

W meczu 14 kolejki II Ligi GKS Jastrzębie na wyjeździe mierzył się z Chojniczanką Chojnice. Mecz zakończyl się minimalnym zwycięstwem gospodarzy 1:0, po bramce w końcówce pierwszej połowy.

2023-10-25 17:00 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
Remis GKS-u z Radunią. W środę sparing z liderem Ekstraklasy
0

W meczu 12. kolejki 2. Ligi remisujemy przy Harcerskiej z Radunią Stężyca 1:1. Jedynego gola dla GKS-u Jastrzębie, a zarazem swojego pierwszego w zielono-czarno-żółtych barwach, zdobył w tym spotkaniu Michał Bednarski.

2023-10-10 15:00 Autor: kb
Cenny punkt w Częstochowie. GKS remisuje ze Skrą (0:0)
0

W meczu 11. kolejki II Ligi GKS Jastrzębie zremisował na wyjeździe ze Skrą Częstochowa 0:0.

2023-10-02 13:00 Autor: KB
Lech II lepszy przy Harcerskiej. GKS kończył mecz w ośmiu! (0:2)
0

Druga drużyna Lecha Poznań pokonała w piątek GKS Jastrzębie 2:0. Bramki dla gości padły w ostatnich minutach, a jastrzębianie mecz kończyli w... ósemkę.

2023-09-12 10:00 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
Remis z sąsiadem z tabeli. GKS podzielił się punktami z Pogonią Siedlce (1:1)
0

W meczu 25. kolejki II ligi piłkarze GKS-u Jastrzębie zmierzyli się na wyjeździe z Pogonią Siedlce.

2023-04-04 15:00 Autor: KB
GKS wygrywa z Zagłębiem. Zdecydowało 10 minut
0

Dziesięć minut. Tyle mógł trwać wczorajszy mecz pomiędzy GKS-em Jastrzębie a rezerwami Zagłębia Lubin. To właśnie tyle czasu minęło od pierwszej strzelonej bramki do ostatniej, a były to aż cztery trafienia. Zespół GKS-u Jastrzębie zdołał pewnie pokonać rywali.

2022-09-19 09:00 Autor: KB, źródło: GKS Jastrzębie
Dziś grają. GKS Jastrzębie - KKS Kalisz
0

Już dziś (12 sierpnia) o godzinie 17:30 na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu-Zdroju piłkarze GKS-u Jastrzębie zmierzą się w meczu 6. kolejki 2 Ligi z KKS-em Kalisz. Przyjezdni po czterech meczach zajmują obecne 4. miejsce w lidze.

2022-08-14 12:00 Autor: KB
Podział punktów w Tarnobrzegu. Siarka Tarnobrzeg 0:0 GKS Jastrzębie
0

Za nami mecz 5. kolejki 2. Ligi. W wyjazdowym spotkanie zespół GKS-u Jastrzębie zremisował z Siarką Tarnobrzeg 0:0. Kolejne spotkanie już w niedzielę, na Harcerskiej z KKS-em Kalisz.

2022-08-11 11:00 Autor: KB, źródło: GKS Jastrzębie