archiwum
0

Trzech hokeistów JKH na turniej kwalifikacyjny IO

Trener Igor Zacharkin powołał kadrę na turniej prekwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich w Soczi. W składzie biało-czerwonych znaleźli się trzej zawodnicy JKH GKS Jastrzębie.

2012-11-09 1259 Autor: mm
0

GKS – Góral 3:1! Jastrzębie liderem!

Fenomenalna atmosfera. Sztuczne oświetlenie. 2 tysiące kibiców. Głośny doping. Świetna oprawa. To wszystko na piątym poziomie rozgrywek piłkarskich w Polsce. Gdzie? Oczywiście w Jastrzębiu, gdzie w zaległym spotkaniu czwartoligowych rozgrywek GKS podejmował Górala Żywiec.

2012-11-07 3089 Autor: Grzegorz Sekita
Powstał brydżowy klub Omega Jastrzębie
0

Zarząd Jastrzębskiego Klubu Brydża Sportowego informuje o utworzeniu drużyny na sezon 2012/2013. Zespół Omega Jastrzębie będzie występował w III lidze śląskiej.

2012-11-06 1417 Autor: gs, źródło: mat. pras.
OBI Jastrzębie Zdrój 6:3 BP & TNT
0

Halowa Liga Biznesu znów gra

19 października w Gimnazjum nr 7 w Boguszowicach kolejny, bo siódmy już raz, rozpoczęły się rozgrywki Halowej Ligi Biznesu organizowane dla zakładów pracy naszego regionu. Przedstawiciel naszego miasta, Obi Jastrzębie, wygrało swój pierwszy mecz.

2012-11-05 1356 Autor: Marcin Maguda - HLB
We wtorek na lodowisku ślizgawka w rytmie lat 60-tych
0

Miejski Ośrodek Sportu i rekreacji zaprasza na lodowisko Jastor na ślizgawkę z muzyką lat 60-tych. Start we wtorek o godzinie 18:00.

2012-11-05 1313 Autor: gs
archiwum
0

Skra pokonana w hicie kolejki!

Siatkarzom Jastrzębskiego Węgla udało się pokonać wicemistrza Polski, Skrę Bełchatów. Po emocjonującym spotkaniu zwycięsko z rywalizacji wyszli jastrzębianie oddając rywalowi tylko jednego seta.

2012-11-04 1502 Autor: mm
0

GKS Jastrzębie traci punkty w Marklowicach

Poniżej możliwości zagrali piłkarze GKS-u Jastrzębie w wyjazdowym spotkaniu z Polonią Marklowice. Remis 1:1 z drużyną pokroju Marklowic jest bez wątpienia dla podopiecznych Grzegorza Łukasika stratą dwóch punktów.

2012-11-04 2851 Autor: gs
0

Zwycięstwo i awans siatkarzy Jastrzębskiego Węgla

W rewanżowym spotkaniu 1/16 Pucharu CEV Jastrzębski Węgiel w trzech setach pokonał na wyjeździe Rennes Volley i awansował do następnej rundy rozgrywek.