archiwum
0

JKH GKS: Porażka w Oświęcimiu

Nie udał się powrót hokeistom JKH GKS na ligowe lodowiska. We wtorek przegrali w Oświęcimiu 2:1 i nad 4. w tabeli Cracovia mają już tylko jeden punkt przewagi.

2012-11-21 1375 Autor: mm
OBI Jastrzębie Zdrój - Słodycze Słod Hurt 4:3
0

Halowa Liga Biznesu: zwycięstwo Obi Jastrzębie

W pierwszym pojedynku II kolejki Halowej Ligi Biznesu drużyna OBI Jastrzębie Zdrój starła się z zespołem Słodyczy Słod Hurt.

2012-11-20 1585 Autor: Marcin Maguda - HLB
archiwum
0

JKH GKS w półfinale Pucharu Polski

Po drugiej wygranej z Zagłębiem Sosnowiec hokeiści JKH pewnie awansowali do kolejnej rundy Pucharu Polski.

2012-11-19 1406 Autor: Mateusz Matkowski
0

Pewne zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla

Jastrzębska drużyna bez większych problemów pokonała na własnym parkiecie w trzech setach Indykpol AZS Olsztyn. Przedostatnia drużyna Plus Ligi nie miała argumentów, aby przeciwstawić się solidnej grze Pomarańczowych.

2012-11-17 1968 Autor: gs
0

Gran bramek w Sosnowcu. Pierwsza pucharowa wygrana JKH

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali w Sosnowcu Zagłębie 7:4 w pierwszym ćwierćfinałowym spotkaniu Pucharu Polski.

2012-11-17 1602 Autor: mm
0

Mistrzowskie starty Jedynki Jastrzębie

13 medali wywalczyli zawodnicy UKS ZSZ Jedynki Jastrzębie na Mistrzostwach Śląska w Sprinterskim Biegu na Orientację. Rozegrane w Parku Miejskim w Tychach zawody były ostatnim startem jastrzębskiego klubu w tym sezonie.

2012-11-13 1688 Autor: Anna Kołeczko - UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie
Weekendowe zwycięstwa Białych Jastrzębie
0

Dwa pewne zwycięstwa, 9:3 z Jaskółkami Toruń i 10:4 ze Stoczniowcem Gdańsk, odniosły w ten weekend na jastrzębskim lodowisku hokeistki Białych Jastrzębie.

2012-11-11 1319 Autor: gs, źródło: mat. pras.
0

Pewne zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla w Turcji

Jastrzębianie nie mieli większych problemów z pokonaniem czwartej drużyny ligi tureckiej. W spotkaniu 1/8 Pucharu CEV Pomarańczowi pokonali Maliye Milli Piyango Ankara 3:1.

2012-11-14 1485 Autor: gs
0

\"Boiskowe frajerstwo\". GKS przegrywa na zakończenie rundy jesiennej

Jeszcze nie opadły emocje związane ze środowym meczem z Góralem Żywiec, a już piłkarzy GKS-u Jastrzębie czekała kolejna potyczka o ligowe punkty. Potyczka nieudana. W ostatnim meczu rundy jesiennej jastrzębianie przegrali na własnym boisku z Wisłą Ustronianka 1:2.

2012-11-10 2318 Autor: Grzegorz Sekita
0

Jastrzębski Węgiel rozbity w Kędzierzynie

Przegrana 0:3 w setach do 18, 19 i 15 mówi wszystko. W wyjazdowym spotkaniu z ZAKSĄ podopieczni Lorenzo Bernardiego byli tylko tłem. Kiepska postawa w każdym elemencie - od przyjęcia, przez rozegranie i w konsekwencji również w ataku - nie pozwoliła siatkarzom Jastrzębskiego Węgla w nawiązaniu równorzędnej walki.