Przegrana GKS-u w derbach
0

W meczu 33. Kolejki II ligi GKS Jastrzębie przegrał w wyjazdowym meczu z ROW-em 1964 Rybnik 2:1. Bramkę dla GKS-u zdobył pod koniec pierwszej połowy Daniel Szczepan, a dla gospodarzy dwa trafienia zaliczył Przemysław Brychlik.

2018-05-28 1687 Autor: szuM, źródło: gksjastrzebie.com
Zapowiedź 31. kolejki Playareny
0

Juz w najbliższy weekend rozegrana zostanie 31. kolejka rozgrywek Playareny w Jastrzębiu-Zdroju. #WeekendoweGry w sezonie 2017/2018 zmierzają do końca. Jakie spotkania czekają nas w nadchodzącej serii gier?

2018-05-24 1660 Autor: szuM
Pierwszy remis GKS-u na wiosnę
0

W zaległym meczu 30. kolejki II ligi GKS Jastrzębie zremisował z Siarką Tarnobrzeg 0:0. Był to pierwszy podział punktów zespołu w tej rundzie.

2018-05-24 1584 Autor: szuM, źródło: gksjastrzebie.com
Fit Day w Jastrzębiu już niebawem!
0

Już niedługo rozpocznie się Fit Day, czyli dzień aktywności, zdrowia i urody. Przygotowane zostaną 2 bloki, a każdy z nich charakteryzować będzie się innymi atrakcjami.

2018-05-22 2580 Autor: szuM
Podsumowanie 30. kolejki Playareny
0

Właśnie zakończyliśmy 30. kolejkę #WeekendowychGier w Jastrzębiu. Rozstrzygnięcia jakie padły w tej serii gier miały duży wpływ na układ tabeli. Czas na krótkie podsumowanie.

2018-05-22 1749 Autor: szuM
GKS Jastrzębie w I lidze!
0

GKS Jastrzębie pokonał Legionovię Legionowo 3:1. Wygrana ta spowodowała, że drużyna z Jastrzębia po 9 latach wróciła do I ligi!

2018-05-21 2713 Autor: szuM, źródło: gksjastrzebie.com
Podsumowanie 29. kolejki Playareny
0

Zakończyła się 29. kolejka jastrzębskiej Playareny. Byliśmy świadkami kilku ciekawych spotkań, a #HitNiedzieli nie rozczarował i musiał podobać się kibicom, którzy przybyli na trybuny niedzielnego wieczoru.

2018-05-17 1812 Autor: szuM, źródło: materiały prasowe
Kryzys GKS-u Jastrzębie trwa
0

W zaległym meczu 22. kolejki II ligi GKS z Bełchatowa okazał się lepszy od imiennika z Jastrzębia i wygrał z przeciwnikiem 2:1.

2018-05-17 1795 Autor: szuM, źródło: gksjastrzebie.com
GKS traci przewagę punktową
0

W meczu 31. kolejki II ligi GKS Jastrzębie przegrał w Katowicach z Rozwojem 1:3. Jedynego gola dla przyjezdnych zdobył w 57. minucie Wojciech Caniboł.

2018-05-14 2087 Autor: szuM, źródło: gksjastrzebie.com