Cracovia

0

Z Cracovią w finale. O której odbędą się mecze?

W meczach finałowych JKH GKS Jastrzębie zmierzy się z Cracovią. Pierwsze spotkanie decydującej batalii już w niedzielę na lodowisku Jastor.

2013-03-15 00:00 Autor: pww
0

Hokeiści wywalczyli drugie miejsce w tabeli

Podczas wczorajszego meczu jastrzębscy hokeiści kolejny raz pokazali na co ich stać i strzelili aż siedem bramek Cracovii.

2013-02-02 00:00 Autor: mw
0

18 goli w meczu jastrzębskich hokeistek

W swoim ostatnim spotkaniu w 2012 roku hokeistki Białych Jastrzębi pokonały na wyjeździe Cracovię 13:5.

2012-12-17 00:00 Autor: gs
archiwum
0

JKH GKS: Koszmar drugich odsłon

Osłabieni kolejną kontuzją jastrzębianie nie dali rady Cracovii. Fatalna druga tercja w wykonaniu naszego zespołu zadecydowała o porażce pod Wawelem.

2012-12-05 00:00 Autor: jkh.pl
0

JKH GKS: Udany rewanż nad Cracovią

Bardzo dobre spotkanie rozegrali hokeiści JKH GKS. Na własnym lodowisku pokonali Cracovię 5:2 i zrównali się w tabeli punktami z GKS-em Tychy.

2012-10-27 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
0

Kolejna porażka hokeistów JKH

Drugiej porażki z rzędu doznali hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Tym razem ulegli w Krakowie Cracovii 5:2.

2012-10-08 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
0

Wicemistrz Polski bezradny w Jastrzębiu. JKH 5:1 Cracovia

Wysoką formę potwierdzili hokeiści JKH GKS Jastrzębie, którzy pokonali dziś na własnym lodowisku Cracovię 5:1. Podopieczni Jiriego Reznara odnieśli tym samym czwarte zwycięstwo z rzędu

2012-09-18 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
archiwum
0

JKH GKS: Z Unią o brązowy medal

Tylko czterech meczów potrzebowali hokeiści z Sanoka aby pokonać JKH GKS Jastrzębie. W ostatnim spotkaniu wygrali 4:1 i w finale zagrają z Cracovią, która pokonała Unię Oświęcim.

2012-02-26 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
Gdyby nie postawa Kamila Kosowsiego krakowianie mogli wygrać zdecydowanie wyżej
0

JKH GKS: Kolejna porażka w Krakowie

Po raz kolejny hokeiści JKH GKS Jastrzębie nie dali rady pokonać Cracovii. Tym razem jastrzębianie przegrali w Krakowie 3:5 mimo, że wygrywali już 3:1 po drugiej tercji.

2012-02-13 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
Mecz z Tychami rozpocznie serię trzech ostatnich spotkania sezonu zasadniczego
0

JKH GKS: Najważniejsze mecze sezonu!

Najbliższe trzy spotkania będą najważniejszymi meczami jakie do tej pory rozegrali hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Porażka w jakimkolwiek z nich może wykluczyć GKS z walki o pierwszą czwórkę w PLH.

2012-02-09 00:00 Autor: Mateusz Matkowski