GKS Tychy

archiwum
0

JKH GKS w finale Pucharu Polski

Potężny strzał Adriana Labrygi tuż przed końcem dogrywki dał JKH GKS Jastrzębie upragniony awans do finału Pucharu Polski.

2012-12-29 00:00 Autor: jkh.pl
archiwum
0

Tyski kompleks przełamany. Trzy punkty dla JKH

Po raz pierwszy w tym sezonie udało się naszym hokeistom pokonać drużynę z Tychów. Wygrana cieszy podwójnie gdyż została osiągnięta na terenie rywala.

2012-11-26 00:00 Autor: mm
0

JKH GKS: Tyski kompleks. Zero z przodu

Kolejny raz hokeiści JKH przegrali z GKS-em Tychy. Goście strzelili jastrzębianom 5 bramek, a nasi zawodnicy nie odpowiedzieli żadnym trafieniem.

2012-10-17 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
0

JKH GKS: Fatalny początek sezonu

Fatalnie zainaugurowali hokeiści JKH GKS Jastrzębie sezon 2012/2013. Po słabym meczu przegrali na Jastorze 1:5 z GKS-em Tychy.

2012-09-07 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

JKH GKS: Tychy na początek ligowych zmagań

Po blisko półrocznej przerwie na lodowiska w całej Polsce powraca PLH. W swoim pierwszym spotkaniu GKS Jastrzębie zagra z GKS Tychy. Dwa dni później jastrzębian czeka mecz w Sosnowcu.

2012-09-06 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
Mecz z Tychami rozpocznie serię trzech ostatnich spotkania sezonu zasadniczego
0

JKH GKS: Najważniejsze mecze sezonu!

Najbliższe trzy spotkania będą najważniejszymi meczami jakie do tej pory rozegrali hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Porażka w jakimkolwiek z nich może wykluczyć GKS z walki o pierwszą czwórkę w PLH.

2012-02-09 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

JKH GKS: Tychy górą w walce o 6 punktów

Tym razem nie udało się przywieźć hokeistom JKH GKS punktów z Tychów. Po zaciętym spotkaniu gospodarze wygrali 5:3 i zbliżyli się do jastrzębian na 1 punkt w tabeli.

2012-01-25 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
Dzięki wygranej hokeiści GKS Jastrzębie utrzymali trzecią pozycję w tabeli
0

JKH GKS: Ważna wygrana z Tychami

Arcyważne spotkanie wygrali hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Po zaciętym spotkaniu pokonali GKS Tychy 3:2

2011-12-07 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
Mecze z tyszanami zawsze stały na wysokim poziomie. Czy będzie tak we wtorkowy wieczór?
0

JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy (zapowiedź)

Już jutro jastrzębianie zmierzą się w bardzo ważnym pojedynku z GKS Tychy. Oba zespoły w tabeli dzieli tylko jeden punkt.

2011-12-05 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

JKH GKS: Przegrane karne w Tychach

Kolejny raz hokeiści JKH GKS Jastrzębie nie zdołali pokonać swojego przeciwnika po rzutach karnych. W Tychach lepsi okazali się gospodarze, a decydującego karnego strzelił Radosław Galant.

2011-11-07 09:00 Autor: Mateusz Matkowski