JKH

Kolejne sukcesy JKH GKS Jastrzębie
0

Kolejne sukcesy hokeistów JKH GKS Jastrzębie. W piątek uczcili 300. mecz Roberta Kalabera pewnym zwycięstwem nad Ciarko STS Sanok, wczoraj zaś – trzeci domowy mecz i trzecie zwycięstwo na Jastorze. W niedzielny wieczór hokeiści pokonali w derbowym spotkaniu GKS Katowice 3:1.

2020-09-28 10:13 Autor: mk, źródło: JKH
JKH: triumf i porażka
0

Pełen emocji weekend dla kibiców JKH GKS Jastrzębie. Po piątkowym triumfie na Jastorze i pokonaniu ekipy z Tychów, niedzielna porażka z Re-Plast Unia Oświęcim.

2020-09-21 09:49 Autor: mk; źródło: JKH
Dwa zwycięstwa JKH GKS-u Jastrzębie
0

Dobrze zaczął się sezon dla jastrzęskich hokeistów. W piątek (11.09) wygrali u siebie z Zagłębiem Sosnowiec 7:2, a w niedzielę hokeiści JKH GKS Jastrzębie po raz pierwszy w historii pokonali w ekstraligowym wyjazdowym starciu Stoczniowiec Gdańsk 2:1.

2020-09-14 09:04 Autor: mk, źródło: JKH
JKH: prezentacja drużyny i mecz otwarcia
0

Po długiej przerwie JKH wraca do ekstraligowych zmagań, tak gwałtownie przerwanych na początku marca. W piątek, 11 września hokeiści JKH GKS Jastrzębie skrzyżują kije z Zagłębiem Sosnowiec i z tej okazji zapraszają kibiców na prezentację drużyny.

2020-09-08 11:03 Autor: mk, źródło: JKH
JKH wygrywa z Energą. Decydujący gol na 2 sekundy przed końcem!
0

W czwartkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie uczynili milowy krok w kierunku utrzymania pozycji na podium, pokonując po niełatwym spotkaniu Energę Toruń 3:2 (2:1, 0:0, 1:1). Bohaterem spotkania był Radosław Nalewajka, który zdobył dwa gole, w tym decydującego o trzech punktach w 59 minucie i 58 sekundzie!

2020-02-14 09:38 Autor: red, źródło: JKH
Sportowcy w Jastrzębiu dostali 2,7 mln zł
3

Zarządzeniem prezydenta miasta miasto przyznało jastrzębskim klubom sportowym dotacje na wsparcie tworzenia warunków sprzyjających rozwojowi sportu. Do kas klubów wpłynie prawie 2,7 mln złotych.

2020-01-10 14:59 Autor: JP, źródło: UM Jastrzębie
Były wiceprezes GKS-u Paweł D. oficjalnie oskarżony
0

Były wiceprezes GKS-u Paweł D. oskarżony o rozbój. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności. Nie przyznaje się do winy.

2019-12-30 12:00 Autor: JP
Puchar Polski jest już na Jastorze
0

Po zdobyciu po raz trzeci Pucharu Polski hokeiści JKH GKS Jastrzębie niemal natychmiast wyruszyli w drogę na Jastor, aby tradycyjnie już świętować wywalczenie tego trofeum wraz z kibicami. "To są właśnie te wspaniałe chwile, dla których człowiek gra w hokeja" - mówi bramkach JKH Ondrej Raszka.

2019-12-29 16:29 Autor: JP, źródło: JKH
Moje święta: Róbert Kaláber
0

Zapytaliśmy kilka osób związanych z Jastrzębiem, jak spędzają święta i jakie mają wspomnienia związane z przeżywaniem Wigilii, Sylwestra i Nowego Roku. Na pytania odpowiada trener JKH GKS Jastrzębie Róbert Kaláber.

2019-12-25 12:00 Autor: JP
Dziś JKH zmierzy się GKS Katowice. Przyjdźcie z miśkiem!
0

Dziś wieczorem, o 18:00 rozpoczną się derby JKH GKS Jastrzębie z GKS Katowice. Stawką są nie tylko ekstraligowe punkty, ale też zebranie jak największej liczby maskotek w ramach akcji "Teddy Bear Toss".

2019-12-06 11:56 Autor: DB, źródło: jkh.pl