Michał Łasko

0

Siatkarze żegnają rok bolesną porażką przed własnymi kibicami

Lider za mocny. Resovia Rzeszów wygrała w hali Jastrzębskiego Węgla z drużyną Roberto Piazzy 3:0. To była bolesna lekcja dla naszych siatkarzy. To, co miało miejsce w ostatnim secie, nazwać można upokorzeniem.

2014-12-29 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
Mariusz Wlazły
0

Pomarańczowy Bełchatów!

Ten mecz nie zawiódł. Starcie pomiędzy PGE Skrą Bełchatów, a Jastrzębskim Węglem oglądało się z przyjemnością. Tym bardziej, że zwycięsko z tej konfrontacji wyszedł zespół z Jastrzębia.

2014-12-22 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
MVP meczu - Zbigniew Bartman
0

Bartman najlepszy, Jastrzębski minimalnie zwycięża

Niewiele brakowało, a na parkiecie w Bielsku-Białej miałaby miejsce spora niespodzianka. Ostatecznie, po tie-breaku, Jastrzębski wygrał jednak z tamtejszym BBTS.

2014-12-08 00:00 Autor: mkor, źródło: Jastrzębski Węgiel
0

Dużo pracy, mało czasu. Jastrzębski przegrywa drugi raz z rzędu.

- Musimy nauczyć się grać w trudnych momentach - mówił na pomeczowej konferencji trener Jastrzębskiego Węgla - Robert Piazza. Tym razem jego podopieczni przegrali we własnej hali z LOTOSEM Trefl Gdańsk 2:3.

2014-11-27 17:51 Autor: mkor, źródło: JW
Zbigniew Bartman
0

Świetny start siatkarzy w Lidze Mistrzów

Z kompletem zwycięstw, bez straty seta, Jastrzębski Węgiel prowadzi w swojej grupie Ligi Mistrzów. W II kolejce ekipa Roberto Piazzzy bez problemu ograła mistrzów Bułgarii - Marek Union-Ivkoni Dupnitsa 3:0. I to grając bez swojego lidera.

2014-11-20 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
Michał Łasko nie spodziewał się tak szybkiej przeprawy w Hiszpanii
0

Hiszpania: bezdyskusyjne zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla

14-godzinna podróż ich nie zmęczyła. A przynajmniej nie na tyle, by mieli przegrać swój pierwszy mecz w tegorocznej Lidze Mistrzów. Jastrzębski Węgiel wygrał na wyjeździe z CAI Teruel bez straty seta.

2014-11-06 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Ważne zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla

Na takie zwycięstwo w Jastrzębiu czekali. Po niezbyt przekonującym początku sezonu, drużyna Roberto Piazzy znakomicie zagrała w starciu z ZAKSĄ Kędzierzyn Koźle i wygrała 3:1. Świetny występ zanotował Michał Łasko.

2014-10-25 00:00 Autor: mkor, źródło: Jastrzębski Węgiel
0

Jastrzębski bezradny w starciu z mistrzem Polski

Jastrzębski Węgiel przegrał u siebie ze Skrą Bełchatów 0:3. Nasi siatkarze początku sezonu do najbardziej udanych zaliczyć nie mogą.

2014-10-15 22:00 Autor: mkor,źródło: JW
0

Szkoda punktu, Jastrzębski po tie-breaku pokonuje AZS

Jastrzębski Węgiel traci jeden punkt - tak trzeba napisać o pojedynku naszego zespołu z AZS-em Częstochowa. Ten mecz powinien zakończyć się pewnym zwycięstwem Łaski i spółki, tymczasem sztuka ta udała się dopiero w pięciu setach.

2014-10-12 10:40 Autor: mkor, źródło: Jastrzębski Węgiel
0

Jak wyglądała prezentacja Jastrzębskiego Węgla

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla zaprezentowali się kibicom. W towarzyskim mezzu zapowiadający sezon w jastrzębskiej hali nasi zawodnicy... przegrali.

2014-10-02 05:50 Autor: mkor, źródło: JW